Татуаж шрамів в Києві: Центр татуажу RUDKO ArtLine

Эфективне рішення естетичних проблем

1

Безболісно 

процедура абсолютно комфортна, використовуємо найкращу гелеву анестезію

2

Мінімальна  травматичність

в порівнянні з іншими способами згладжування рубців

3

Мінімальна  реабілітація

повне заживлення триває не довше тижня, ви не впадаєте зі звичного ритму життя

4

Універсальність

працює там, де інші методики вже безсилі

5

Тривалий эфект

кінцевий результат процедури зберігається до 3 років

6

Не стоншує шкіру

сприяє ущільненню шкіри та її згладжуванню, не провокує пігментацію

слайд 3

слайд 3

Заспокійлива атмосфера, високий сервіс, гармонійний дизайн, обладнання останнього покоління — це в своєму розпорядженні клієнта до розслаблення і відпочинку.

слайд 2

слайд 2

Жоден сторонній шум не відволікає — напевно тому багато клієнток засипають під час процедур. А після пробудження ми тішимо їх прекрасним результатом!

слайд 1

слайд 1

Процес створення краси — своєрідне таїнство. Тому відбуватися воно має в чарівному місці. І ми зробили все для того, щоб створити такий райський куточок в RUDKO Artline.

Чому обирають  нас

8000+

задоволених клієнтів

70%

запису за рекомендаціями

10+

майстри з досвідом

95%

  клієнтів повертаються

Наш досвід — це ідеальні результати

Десятки людей позбулися  комплексів, стали впевненішими та привабливішими
scar8
scar7
scar6
scar5
scar4
scar3
scar2
scar1

Гарантуємо 100% безпеку для вашого здоров’я

ЧИСТОТА

 Використовуємо тільки  одноразові витратні матеріали та бар’єрний захист

 

СТЕРИЛЬНІСТЬ

Стерилізуємо маніпулу апарата після кожного клієнта. Зназаражуємо приміщення UF-випроміненням

 

БЕЗПЕКА

Послуги ліцензовані МОЗ України №17/17/1157/ЗПІ-18/24209 від 13.09.2018

 

Ми працюємо преміум пігментами з Німеччини, 

сертифікованими в Євросоюзі

__________________________________

Камуфляж — надскладна ювелірна робота.

Використовуємо дрібнодисперсні пігменти, які загоюються рівномірно та мають  чудову криючу здатність. 

Ви в надійних руках

1
Знайомство
2
Аналіз вихідних даних
Розробка стратегії роботи
3
Підбір відтінку пігменту
Складний етап вибору віддтінку пігменту, максимально співпадаючого з кольором шкіри
4
Нанесення гелевої анестезії
Використовуємо препарат виробництва США і наші клієнти сплять на процедурах
5
Внесення пігменту
На 1-й процедурі оброблюється невелика ділянка шкіри.  Після загоєння аналізується залишок і продовжується внесення пігменту на всій площі шраму
6
Рекомендації по догляду
Загоєння проходить майже не помітно, але в залежності від зони роботи є певні нюанси догляду
7
Зустріч на корекції через 30 діб
Продовження роботи зі щільністю камуфляжного пігменту та при необхідності з кольором

Топ майстри Rudko Artline

Вікторія Рудько — організатор і керівник Академії перманентного макіяжу Rudko ArtLine (Київ) Сертифікований тренер-викладач, топ майстер міжнародного рівня, представник компанії Purebeau в Україні. Спікер і суддя інтернаціональних конгресів, фестивалів і воркшопів

Христина Рудько — майстер-колорист TM PUREBEAU, переможець міжнародного креативного конкурсу в номінації «За тонкість і вишуканість ліній», спікер десятків конференції і НОН-стоп демонстрацій.

Відгуки про процедури в RUDKO Artline

Sonny Derenko

Месяц назад сделала маскировку шрама от ожога на щиколотке, который был причиной многолетних комплексов. Теперь и не отличишь — все подобрано в цвет родной кожи, а о былом белом пятне уже и забыла. Очень благодарна Виктории Рудько — вы творите чудеса!

Лена Кондратенко

Делала перекрытие рубца цветом, осталась очень довольна) Спасибо большое качество и профессионализм в работе.

Тимур

Хочу выразить неизмеримую благодарность очаровательному руководителю центра RUDKO ArtLine за изящное решение проблемы несколько лет осложнявшей мне жизнь. Речь идет о послеожоговых рубцах на лице, которые вразрез с поговоркой о шрамах, которые якобы украшают, были далеко не симпатичны. Теперь, благодаря её виртуозной работе, их не видно. Необходимо пристально всматриваться с очень близкого расстояния и знать где они были, чтобы что-либо заметить, настолько натуральна новая картинка.
Чрезвычайно впечатлён высоким профессионализмом, серьезным отношением к делу и тонким художественным чувством цвета Виктории.

В рамках благодійної програми найскладніші випадки беремо в роботу БЕЗКОШТОВНО!

Прийшов час забути про вашу проблему!

Замовити зворотній дзвінок

Надсилайте фото для безкоштовної консультації на вайбер/вотсап +380504250272

Що таке камуфляж шрамів / рубців / опіків?

На сучасному етапі розвитку перманентний макіяж позиціонується, як успішне вирішення багатьох естетичних проблем. Введениму під шкіру на невелику глибину пігменту під силу замаскувати дефекти шкіри у вигляді рубців, швів, опіків, шрамів, вітіліго, алопецію. В інтернеті можна знайти безліч прикладів камуфляжу рубців за допомогою накладання на них тематичних татуювань. Цей варіант більш прийнятний для чоловіків. Багато жінок не наважуються на тату навіть з «маскувальною метою». Саме для них і існує процедура камуфляжу рубців.

Камуфлювання рубців проводиться двома методами: перманентним камуфляжним пігментом, який  підбирається спеціально під ваш колір шкіри. Другий спосіб стимуляція колагену — сухою голкою «пробивають» ділянку, яку потрібно згладити. Після вироблення колагену, можна застосовувати і другий спосіб. Ці обидві процедури мають низький рівень травматичності і часто використовуються поетапно

Камуфлювання рубців  — відмінний спосіб виглядати чудово при будь-яких життєвих труднощах і шанс завжди залишатися красивою і впевненою в собі. Проводиться тільки на давніх рубцях (не свіжіше року)!

Показання до застосування камуфлюючого татуажу

розтяжки
постакне
рубців і шрами після травм і операцій
хімічні опіки
вітіліго (лікування його складне і довге, а приховати видимий дефект можна дуже оперативно

Протипоказання до татуажу рубців

Ніякої підготовки до процедури не потрібно. В день процедури не варто пити каву, алкогольні напої. Не варто призначати процедуру на період «критичних днів» і під час прийому антикоагулянтів, антибіотиків і будь-яких інших препаратів.

Як довго триває процедура? Чи боляче буде?

Тривалість процедури — 60 — 120 хвилин. Все залежить від техніки виконання, складності роботи і деяких інших чинників. Але час для клієнтів летить непомітно — завдяки використанню кращого гелевого анестетика вони просто засинають.

Чи потрібна підготовка до процедури?

У випадку з рубцями — можливість роботи з ними визначається суто індивідуально. Наприклад, якщо рубець занадто «свіжий», рожевого кольору, то будь-які маніпуляції з ним заборонені. Те ж саме стосується і келоїдних, гіпертрофованих рубців (піднімаються над рівнем шкіри). Лазерна шліфовка допомагає звести рубець до виду нормотрофічного, а татуаж — провести  корекцію кольору.

Однак не варто поспішати! Для того, щоб зробити рубець малопомітним, косметологи використовують технологію сухої голки. Така собі мезотерапія, але без введення препаратів. Міні-проколи шкіри стимулюють додаткове вироблення колагену, а ряд сеансів з різницею в місяць (потрібно дати час шкірі відновитися) здатен звести рубцеву тканину до мінімуму. Тому спочатку відвідайте хорошого дерматолога! І тільки потім приходите на камуфляж.

Через якийсь час після шрамування дозволений татуаж?

Робити камуфляж можна не раніше, ніж через рік після травми або операції. Для кращого результату рубець повинен бути не старше 9 років. Якщо рубець рожевого кольору, значить там ще йде регенерація в шарі дерми. Обробляти такий рубець не варто до повного загоєння, так як це може викликати повторне рубцювання шкіри. Рубець на шкірі повинен бути гладким і не вище поверхні шкіри.

Потрібно також розуміти, що після камуфляжу, рубці на шкірі стають менш помітними, повністю не зникають. Через деякий час необхідно приходити на рефреш — оновлювати колір. Ну і бути обережним із засмагою, адже камуфльована частина шкіри не загоряє, а розташована поруч — ще й як!

blank

.