Видалення татуажу: що краще лазер або ремувер
 

Видалення татуажу: що краще лазер або ремувер

Ця стаття навіяна небувалим ажіотажем навколо теми видалення неякісного татуажу. У моїй практиці приблизно половина клієнтів приходить вже з досвідом татуажу, і в більшості випадків цей досвід дуже сумний.

Мене часто запитують, чому перманентний макіяж – одна з дорогих косметологічних процедур. Відповім – майстер несе колосальну відповідальність за результат! Адже мова йде про життєво важливе для жінки – про її обличчя! Щоб зробити якісну процедуру, майстер повинен довго вдосконалювати свої вміння, постійно навчатися, освоювати нові техніки. Тільки завдяки нескінченному вдосконаленню, він може бути впевненим в результаті своєї роботи! Все це я пояснюю тим, хто говорить «а ось куплю Ремувер на випадок, якщо щось не так зроблю». Шановні майстри! Якщо ви допускаєте нехай навіть думку про неякісні результаті – не беріться за процедуру взагалі! Гумки, яка зможе в секунду підправити ваші огріхи – не існує і навряд чи вона буде винайдена! Ми працюємо на шкірі, не на папері, тому повинні бути на 100% впевнені в обраній формі, кольорі, техніці. Це як у хірургів – без права на помилку !!! Те ж саме стосується і видалення чужих неякісних робіт. Видаленню і перекриттю татуажу теж потрібно вчитися!

лазер или ремувер ЧТО ЛУЧШЕ

Одразу хочу наголосити: в цій статті річ піде про ремувер CRC  та неодимові лазери останього покоління. Ремуверів на ринці представлено багато і щороку з’являються нові. Але багаторічний досвід показує, що немає нічого кращого за класику, перевірену роками. У випадку з ремувером CRC є безумовні плюси: він видаляє абсолютно весь спектр пігментів будь-якого походження, містить в своєму складі неагрессивні кислоти, що майже не травмує шкіру і НЕ викликає довгого загоєння с утворенням жахливих кірочок. Знову ж таки – безпека клієнта на першому плані – ремувер сертифікований та виробляться в США.  Лазери теж бувають різні, і неодимові представники останнього покоління дуже потужні і вкрай бережливі до шкіри. Саме їх сьогодні і будемо порівнювати.

Ну а тепер перейдемо безпосередньо до теми бесіди. Пропоную вам для початку ознайомитися з порівняльною таблицею.

 

Неодимовий лазер

 Ремувер
Принцип дії Лазерний промінь миттєво розбіває пігмент на дрібні нано-частинки, які потім виводяться організмом через лімфатічну систему Діючі компоненти ремувера, що вносяться в шкіру на глибину залягання  пигменту, з’єднується з пигментом і утворюється речовина, яка виштовхується на поверхню шкіри (зходить разом з кірочкою).
Травматизація шкіри Імпульс неодимового лазера триває кілька нанносекуд, при цьому абсолютно не травмує шкіру, він впливає тільки на барвник! Скоринка при правильному застосуванні лазера не утворюється !!! Механічне руйнування верхніх шарів епідермісу, необхідне для введння ремуверу на глибину залягання пігменту має місце бути. При неправильному виконанні процедури, може призводити до травматизації, набряку, запалення і формування кірочок (чим сильніше травматизація, тим більше виражені ці наслідки)
Дискомфорт для кліента Відсутні дискомфортні відчуття  При правильному виконанні досить комфортна процедура. Допускається застосування аплікаційної анестезії
Эфект процедури Пігмент частково світлішає миттєво, остаточний результат помітний через 30-40 днів Деяка частина барвника виходить із шкіри як під час самої процедури, так і в процесі загоєння. Остаточний результат помітний через 30-40 днів
Постпроцедурний догляд Не потрібний Не мочити, використовувати регенеруючі мазі, не віддирати скоринки
Загоєння Остаточний результат через 30-45 днів Остаточний результат через 30-45 днів
Частота сеансів Не частіше одного разу на 30 днів Не частіше одного разу на 30 днів
Вартість обладнання 3000 доларів (вартість лазера) і вище Від 300 доларів (навчання + стартовий комплект)

Але, якщо б все було так однозначно, ніякої проблеми в видаленні татуажу не існувало б. Все ускладнюється численними нюансами.

удаление татуажа неодимовім лазером киев

Фото до видалення і відразу після 1-го сеансу видалення неодимовим лазером

Видалення   Ремувером  CRC (США)Часто чую, що неодимовий лазер видаляє погано, залишаються набряки, опіки, шрами і що процедура в принципі болюча. Все це трапляється лише при неправильному його використанні! Якщо ви майстер і у вас подібні труднощі – терміново записуйтеся на навчання. Якщо ви клієнт і чуєте подібне попередження / відгук – шукайте іншого майстра.

  • Неодимовий лазер прекрасно видаляє холодні кольори – чорний, синій, і фіолетовий. Але помітно втрачає свою результативність в разі видалення жовтого, зеленого, білого, бежевого і червоного пігменту. А якщо врахувати, що в коректорах і пігментах для губ саме останніх велика кількість, то і з видаленням татуажу губ і усіляких «забивань» виникають труднощі. Тому видалення татуажу брів і повік краще починати з лазера, а губи – тільки Ремувер.
  • При видаленні червоних і рожевих тонів лазером, синтетичний пігмент миттєво змінює колір на сірий – таким чином він втрачає інтенсивність кольору. Цього не варто побоюватися, а якщо врахувати, що після лазерного видалення дозволено користуватися декоративною косметикою, то пережити цей період досить просто.

Наприклад, клієнти після мікроблейдингу приходять з рожево-червоними бровами. Достатньо однієї процедури видалення лазером, щоб нейтралізувати рожевий до сірого. А через місяць уже міркувати, що робити далі: блондинки залишаються з чудовими попілнастими бровами, шатенкам потрібно трошки підтеплити.

  • Видалення лазером – саме та процедура, з якої потрібно починати! Якщо клієнт НЕ встиг «забити» старий татуаж білилами і запасеться терпінням (в середньому необхідні 2-3 процедури з різницею в місяць) – то результат буде приємним!
  • Мене радує той факт, що просто купити ремувер в магазині практично не можливо. Навчальні центри продають їх тільки після курсу навчання. І це правильно! Ні лазер, ні тим більше ремувер не терпить самоучок! У справі видалення татуажу маса особливостей, не знаючи яких можна завдати шкоди шкірі клієнта (в інтернеті повно фото результатів видалення з опіками та пухирями)
  • І головне – найшвидший і вражаючий результат показує саме чергування використання лазера і ремувера!!!

Останнім часом клієнти стли побоюватися видаляти татуаж. Мабуть через жахіття, які щедро описані в інтрнеті. Одні бажають видаляти тільки лазером, інші – тільки ремувером. Завдання майстра не тільки обрати вірну стратегію та послідовніть роботи, але й заспокоїти клієнта, донести до нього особливості процедури, продемонструвати фото до і після, в загоєнні, ознайомити з сертифікатами. Треба враховувати, що цей острах небезпідставний і заслужити довіру дівчат, які стали власницями синіх або червоних брів, дуже не просто!

Ще один момент – це найулюбленіше запитання клієнтів скільки сеансів потрібно. Зазвичай орієнтуватися можно після загоєння шкіри після першої процедури. Все залежить від  кількості пігменту внесеного в шкіру,  від хімічного складу фарби,  від давнини татуажу, від глибини, на яку було внесено пігмент,  від кольору і щільності розподілу пігменту в шкірі,   від ступеня травмованості шкірного покриву.У косметології не буває миттєвих перемог. Так і при видаленні татуажу будь-яким способом знадобиться два, три або навіть 5 сеансів (залежить від багатьох вихідних даних). Тому слід відразу ж пояснити клієнтам, що доведеться запастися терпінням

Вікторія Рудько

No Comments

Post A Comment