Клієнтам: чому виправити татуаж не завжди можливо
 

Клієнтам: чому виправити татуаж не завжди можливо

Клієнтам: чому виправити татуаж не завжди можливо

Аналізуючи категорії клієнтів студії RUDKO ArtLine і спілкуючись з колегами, я помітила одну більш ніж лякаючу тенденцію. Від 60 до 80 (!!!) відсотків клієнтів звертаються з проханнями виправити неякісний татуаж. Для них я вирішила пояснити деякі технічні моменти в даній статті.

Отже, звідки береться цей самий неякісний татуаж? Найчастіше це бажання майстра заощадити (на якості пігментів або обладнання) і аналогічному прагненні з боку клієнта. Якісний пігмент не може коштувати копійки, як не може бути практично безкоштовною сама процедура. Багато разів про це говорилося. Більшість процедур – це виправлення  мікроблейдінга з глибокими рубцями на шкірі. Ще існує категорія клієнтів, у яких дуже давній татуаж  став синім, червоним, зеленим або фіолетовим. На третьому місці – дівчата, які не задоволені формою або технікою виконання (брови-нитки!) і хочуть сучасний пудровий татуаж. Трапляється і жорстокий треш, дивлячись на який, бажання врятувати дівчину так само велике, як і бажання, вибачте, відірвати руки майстру, що її знівечив.

Як бачите, маса причин приводить до нас клієнтів, які благають про допомогу. Вони дивляться на майстрів, як на чарівників, здатних за одну процедуру виправити чужі помилки, часом жахливі. Навіть маючи великий досвід перекриттів, допомогти за один раз, змахнувши чарівною манипулою, виходить   не завжди. І ось зараз я хотіла б пояснити, в яких випадках виправити старий татуаж можливо, а в яких – без видалення/освітлення не обійтися.

Виправлення мікроблейдінга

жертвы микроблейдинга

Жертви мікроблейдінгу

Як бачите на фото, крім жахливих “жирних” волосків, була дуже травмована шкіра (утворилися рубці). В цьому випадку, виправлення починаємо з лазера (йому добре піддається темний пігмент), максимально освітлюються  невдалі волоски. Після повного відновлення шкіри (через місяць після останнього видалення) робимо нову процедуру, створюємо гармонійну форму брови. Важливо враховувати особливості роботи з рубцями і інформувати клієнта про високий ризик виходу / часткової приживлюваності пігменту на фіброзі. Гарні результати – згладжування рубців – показує ремувер CRC

Виправлення щільного неякісного татуажу

989

Щільний шар пігменту

Як правило, такі дівчата вже зробили кілька процедур або навіть кілька перекриттів. Пігмент закладений так глибоко і так щільно, що схожий на малюнок маркером. Як ви розумієте, зробити поверх пудровий татуаж (який просять клієнтки) неможливо! Уявіть, якщо ви лягли спати не змив макіяж, вранці поверх старого зробили новий, і знову не змили. Вже на другий день косметика перетвориться в бруд. Так і з татуажем. Щоб створити щось нове, потрібно прибрати старий пігмент.

1112

Робити перекриття такому клієнтові – злочин! Лазер або Ремувер нам на допомогу і далі дивимося по ситуації. Запасіться терпінням, у нас немає чарівної гумки, а шкіра – не папір.

Виправлення “подвійного татуажу”

5652

Подвійна форма

У подібних фото випадках має місце і подвійна форма татуажу, і щільно закладений пігмент, і міграція пігменту в небажаний відтінок. У кожному разі свій підхід – іноді (якщо пігмент світлий, а колір не мігрував), є можливість перекриття і одночасного видалення хвостика брови. Але найчастіше таких клієнтів чекає кілька сесій видалення лазером і / або Ремувером. Передбачити їх приблизну кількість можна тільки після відновлення шкіри після першої процедури.

Виправлення татуажу без видалення

5865

Приступати до перекриття без видалення можна у випадку, якщо татуаж давній, а пігмент практично вийшов, а форму татуажу міняти не потрібно (або потрібно і можливо без видалення). Таких клієнтів ми попереджаємо про те, що, як правило, знадобиться не одна корекція для досягнення потрібного результату.

Щоб розвіяти найпоширеніший страх болісного видалення татуажу лазером, ми пропонуємо подивитися відео видалення. Без болю, без крові і шрамів, миттєвий ефект. Пігмент руйнується променем лазера і виводиться через лімфу. Це безпечно!

Щоб почати процес роботи над вашою проблемою, нам потрібен не тільки досвід і знання колористики, а й ваше терпіння і довіра! Без них жодна процедура не закінчиться успішно!!! В сотий раз повторю, що виправляти татуаж – це складно, довго і дорого! Тому краще відповідально вибирайте майстра, що зробить гарну процедуру!

No Comments

Post A Comment