Пігменти для виправлення невдалого татуажу
 

Пігменти для виправлення невдалого татуажу

На нашому сайті та в ході майстер-класів часто можна почути запитання: “як виправити невдалий татуаж брів і губ?”. Ми вирішили поділитися секретами) Представлені пігменти-корректори допоможуть вирішити проблему виправлення зелених, синіх, рожевих брів і фіолетових губ! Гарантований результат!

Перш за все рекомендуємо до прочитання статтю “Чому виправити татуаж не завжди можливо” І ви зрозумієте, в яких випадках ми можемо перекрити старий татуаж і допомогти клієнту, а в яких рішення проблеми буде  через видалення / освітлення пігменту.

Пігменти, які майстри нашого центру використовують для виправлення татуажу, представлені в палітрі Пьюбо. Це сорбітолового синтетичні органічні пігменти з приємною в роботі текстурою, приголомшливою економічністю і гарантованою передбачуваністю в загоєнні і носці.

Хочемо зробити акцент, що успішне перекриття можливо тільки в тому випадку, якщо старий татуаж – це лише легка тінь, залишок досить прозорий, а не насичена фломастерна робота!

ПЕРЕКРИТИ БЕЗ ВИДАЛЕННЯ НЕ МОЖЛИВО!

ПЕРЕКРИТИ МОЖЛИВО!

Для повного перекриття рекомендуємо Вам працювати ні в якому разі не глибиною, а поверхнево і щільно наносити кожен шар пігменту.

Чи можна виправити татуаж брів

Ці відтінки – кольорово-коректори для брів, деякі використовуються самостійно. Зверніть на це увагу, на кожному колажі є рекомендації по використанню

 

Чи можна виправити татуаж губ

Якщо ви працюєте або плануєте спробувати пігменти Пьюбо – приєднуйтесь до тематичного чату в телеграм – спостерігайте за досвідом колег, отримуйте відповіді на свої питання. https://t.me/purebeau

Заказ пігментів через ІНТЕРНЕТ_МАГАЗИН або +380671277070 вайбер/вотсап

No Comments

Post A Comment