Застосування пігментів для перманентного макіяжу Purebeau
 

Пігменти для перманентного макіяжу Purebeau

Пігменти для перманентного макіяжу Purebeau

Ви майстер перманентного макіажу і вирішили спробовувати в роботі пігменти марки Purebeau (Пьюбо), але хочете  дізнатись більше про їх склад, нюанси користування та переваги. Ця стаття саме для вас!

Склад і характеристики

Загальні відомості

test1

Марка Purebeau (Пьюбо) – це німецький бренд, який є лідером на ринку Європи і США ось уже 23 роки. Якість серії пігментів Purebeau Hicon, про яку ми будемо говорити сьогодні, підтверджена сертифікатом Міністерства охорони здоров’я Німеччини. Це означає, що в складі  фарб немає жодного компонента, який міг би бути потенційно небезпечний для здоров’я клієнтів. За всю нашу багаторічну практику ми не бачили жодної алергічної реакції на ці пігменти, що дає впевненість у результаті і майстру, і клієнтові. І найголовніше – ці пігменти тимчасові, вони створені саме для перманентного макіяжу таким чином, щоб організм зміг сам, разом з оновленням шкіри, вивести всі до єдиної   мікрочастинки фарби!

Нижче представлена ​​інформація, зібрана по крупинках практикуючими майстрами на основі   багаторічного досвіду. Вона стане справжньою паличкою виручалочкою як для тих, хто тільки збирається переходити на пігменти для перманентного макіяжу Пьюбо, так і для майстрів, які планують розширити свої знання в колористиці.

 

З огляду на прагнення до максимально натурального перманенту в Європі, ці пігменти були створені саме для створення ефекту природного, вмитого обличчя, так званого макіяжу nude (макіяж без макіяжу). Завдяки контролю щільності внесення фарби, майстер може відтворити будь-який ефект – від максимально натурального до декоративного. Працюючи перманентними пігментами Purebeau Hicon, ви ніколи не отримаєте несподіваного результату і можете бути впевнені – неприємних сюрпризів після загоєння не буде! Працювати цими пігментами одне задоволення. Результат без плям,  пробілів і неоднорідної текстури – ці страхи тепер в минулому.

Чому синіє і червоніє татуаж

Тут працюють два основні чинники:

 1. Похибка в колористиці при підборі. Тобто на теплу шкіру поклали теплий пігмент – отримали червоні брови. Або на синюшні судинні губи обрали холодний пігмент і результат – синьо-фіолетовий татуаж. Це знання рівня базового курсу з татуажу.
 2. Робота пігментами, які розроблені без упору на відсутність міграції кольору. Це один з найважливіших факторів оцінки якості сучасних пігментів. Більшість існуючих на ринку втрачають з часом певний колір зі свого спектра і змінюють відтінок. Наприклад, з коричневого пігменту пішли один за одним всі компоненти і залишився найстабільніший червоний. І нічого з цим не поробиш! Як не міксуй, які секрети колористики не застосовуй через пару років він все-одно вийде в червоний! І лише деякі пігменти мають максимально стабілізований колір, який з часом втрачає тільки насиченість, тьмяніє і повністю сходить нанівець. І це важлива риса властива  пігментам ПЬЮБО (виробництво Німеччина).

До всього іншого можна підлаштуватися – попрацювати з щільністю внесення, змінити штрих, глибину і т.п., але помилку колористики і помилку вибору якості пігменту не виправити!

Найпростіша колористика

Зараз про колористику  в татуажі не говорить тільки ледачий. Причому чим далі, тим більше її ускладнюють. Так, колористика існує. Але це не страшний монстр, якого всі бояться. Це ази, що складаються з правил визначення подтона шкіри, колірної основи пігменту і секретів їх вибору. Ось якщо майстер працює кілька років на одних пігментах, він знає для якого типажу який колір обрати, знає (не на 100, але на 90%) як він заживе. З’являються пігменти-улюбленці, працюєш ними з закритими очима. І не смикаєшся в сторону якихось примарних, майже не тестованих пігментів в красивій баночці. Ось про такі пігменти ми і розповідаємо. Це   багаторічні напрацювання, скорочена палітра перманентних пігментів Пьюбо, до кожного з яких дається чітка інструкція з підбору для типажів клієнтів і підтону шкіри. Не потрібно витрачати роки і нерви на експерименти. Колесо вже придумано!

Кожен раз, спілкуючись з майстрами на б’юті виставках, чуємо про безрезультатні пошуки пігментів, що не червоніють і не синіють. Всім нам хочеться знайти пігмент з ідеальним складом і з просто-таки чарівними властивостями, щоб працювати ним не замислюючись і не хвилюватися за результат.

Забігаючи вперед, скажу, що саме такої універсальної формули немає і наврядчи колись вона буде створена. А все чому? Тому що крім складу, дисперсності, консистенції і властивостей самого пігменту існує важливий фактор – голова і руки майстра, який ним працює. Якби все було б так просто, то цінність процедури була близька до нуля – купив диво-пігмент і штрихуй собі бездумно. Але перманентний макіяж – справа непроста, дуже захоплююча і цікава, але в ньому немає єдиної схеми роботи, а для кожного клієнта підбирається унікальний алгоритм, що складається з десятка визначальних чинників.

Ось наприклад, купуєте ви за рекомендацією шоколадний пігмент для брів. Ваша знайома / консультант в магазині обіцяє 100% шоколад в загоєнні. Але результат не зовсім такий або зовсім не такий, як ви собі уявляли. А все чому? По-перше, колір “шоколад” в розумінні кожного буває в сотнях варіацій – гіркий, молочний, сіро-шоколадний і т.д. По-друге, на холодному і теплому подтонах шкіри будь-який(!) пігмент не може виглядати однаково. По-третє, ви працюєте в певній манері, з певною швидкістю, на певній глибині і певним апаратом – і все це ДУЖЕ впливає на остаточний результат.

Тобто, в ідеалі, при покупці ви повинні отримати інформацією про те, як працювати з даними пігментом на різних подтонах шкіри, з якою швидкістю і довжиною штриха працювати, і побачити фото – свіжої роботи і після загоєння, щоб зрозуміти який результат ви отримаєте і який % виходу у даного пігмента. Це як мінімум.

Близькі до ідеалу пігменти для татуажу існують

На підставі свого багаторічного практичного досвіду ми рекомендуємо вам перманентні пігменти Пьюбо. Вони не мігрують в небажані кольори, носяться 1-3 роки і повністю виходять зі шкіри. А щоб ви не зробили помилок з пункту один і швидше притерлися з цими прекрасними пігментами, ми виклали максимум інформації в описі кожного з них! Фото робіт, калькуляція собівартості, дані про вихід в загоєнні – все зібрано в одному місці – в інтернет-магазині  для майстрів татуажу

 

 

Пігменти Purebeau Hicon

 • унікальна кремово-сорбітолового текстура, надійно фіксує пігмент у верхніх шарах шкіри і результат після загоєння виглядає максимально натурально.
 • склад: Propylene Glycol 25-32%, Isopropyl alcohol 15-25%, Glycerin 17-20%, Aqua dest 3-5%, Sorbitol 2-3,5%, Natrium Chlorid 1-1,5%
 • пігмент не розтікається, не розбризкується і не сохне в роботі, не випаровується при зберіганні.
 • не викликають алергічних реакцій
 • абсолютно передбачувані і в загоєнні, і в носці
 • завдяки в’язкості і високій щільності економічно витрачаються (10 мл пігменту досить для проведення 25-30 процедур, собівартість процедури 1-2 $)
 • пігменти не   градують в інші відтінки і завжди дають передбачуваний результат!
 • тримаються у верхніх шарах шкіри до 2-3-х років і ПОВНІСТЮ виходять зі шкіри, поступово втрачаючи яскравість

Технічні моменти використання перманентних пігментів

Технічно відмінність в укладці з тату-міксами одна – їх потрібно класти щільніше. Тобто штрих коротше і штрихи близько один до одного. 3-4 проходи.

Вони не бризкають і не течуть, а самі лягають куди кладуть. Після процедури виглядають досить яскраво, але і вихід 40-50%. А результат – прозорий і пудровий! Є в палітрі Пьюбо пігменти, які підлаштовуються під слизову губ, як хамелеони, є ті, які зможуть прикрасити навіть саму прозору білявку, і є такі, які гояться таким заповітним смоляно-чорним кольором в міжвійці.

Перманентні пігменти для татуажу брів

Базовий набір: 6 пігментів для задоволення побажань всіх клієнток – від білявки до брюнетки! Пігменти для татуажу брів можна купити в різних обсягах –   3 мл і 10 мл (10 і до 30 процедур відповідно). До кожного пігменту є рекомендації щодо використання та фото робіт після загоєння. З цими пігментами ви будете на 100% впевнені, що через деякий час до вас не прийдуть клієнти з синіми або червоними бровами! Строк носіння пігментів від року до двох-трьох (в залежності від типу шкіри клієнта і щільності внесення).

 • перманентный пигмент для светлых блондинок купить украина
 • темный пигмент для перманента бровей купить

Перманентні пігменти для татуажу губ

З перманентними пігментами для губ Purebeau можна отримати як дуже природні, так і яскраві насичені помадні тони, головне дотримуватися пропорції з первинними і вторинними відтінками. У мережі зустрічаються коментарі майстрів, які говорять, що пігмент для губ «ніякй», тобто бляклий. Справа в тому, що в пігментах Пьюбо існує так званий первинний тон – база, і вторинний – відтінок. Звичайно ж, якщо нанести вторинний тон в чистому вигляді без бази, то практично нічого не залишиться. Це як пофарбувати брюнетку в блонд і перед цим її НЕ освітлити. Тому базовий первинний необхідний завжди, а за допомогою відтінкового ми можемо зробити колір глибше і прозоріше. Це дуже зручно, адже база   щільніша (підвищена концентрація фарбувальних частинок) і з її допомогою можна виправити похибки натурального кольору.

 • розово-красный пигмент для перманента губ купить пьюбо
 • лосоевый пигмент для перманента губ купить работы
 • карамельный пигмент для татуажа губ купть
 • пигмент для натурального татуажа губ бэби липс купить украина
 • пигменты для татуажа губ купить в украине
 • оранжевый пигмент для холодных синих губ купить
 • натуральный пигмент для татуажа губ купить

Справа в тому, що тільки у небагатьох клієнток кровоносні судини губ не просвічуються (допустимо використовувати рожеву базу). У решти (а особливо з віком) судини дають губ синюватий відтінок, який потрібно спершу перекрити червоно-помаранчевою базою (згадуємо коло і колористику!), А лише потім за допомогою вторинних пігментів надати потрібний відтінок. Тому маст хев в роботі з клієнтами слов’янської зовнішності – коректор для губ Orange

Перманентні пігменти для татуажу повік

Наші улюбленці з палітри для повік Пьюбо. Ідеальною густоти пігменти, які зручно вкладаються в стрілку і прекрасно створюють вуалеві розтушовування. Хочеться додати також, що завдяки високій концентрації фарбувальних частинок, перманентні пігменти для повік Пьюбо володіють високою щільністю. Вони дозволяють створити насичений колір, який носиться 2-3 роки і не мігрує в інші кольори.

 • угольно черный пигмент для перманентного макияжа век не синеет купить
 • смоляно-черный пигмент для татуажа век - стрелки и межресничка купить, не синеет
 • графитово-серый пигмент для растушевок перманентного татуажа век украина

Переваги пігментів Purebeau для перманентного макіяжу

Обговоримо питання ось з якого ракурсу. Чомусь рідко хто про це говорить, але ж це дуже важливо! Отже, повний вихід зі шкіри. Це величезний бонус для майстрів – через якийсь час пігмент зникає. Зовсім …. Це не містика і чаклунство, це просто специфіка перманентних барвників які призначені для делікатної зони – обличчя. Тобто клієнт приходить на рефреш в форматі “чистий аркуш” – а ви створюєте нову форму, обговорюєте новий колір ПМ, виконуєте будь-які побажання. І при цьому не копаєтеся в засіках досвіду, згадуючи чим   перекрити сірий або червоний залишок попереднього татуажу, або чим би видалити нашарування пігменту від минулих процедур. Пігменту просто немає! Схоже на райський сон, тому що зараз з 5 нових клієнтів четверо приходять “зі слідами болю”, які спочатку ще спробуй освітлити або видалити. Іноді на це йде не один рік. А потім зламай мозок і стереотип клієнта, що тепер все буде інакше. Проведи тривалу бесіду довіри на тлі отриманої психологічної травми. Ми вже мовчимо про дискомфорт в процесі видалення. А що далі? Адже такими темпами в природі не залишиться чистих обличч? Давайте щось міняти! Давайте любити   своїх клієнтів – не для гарного слова, а дійсно турбуватися про те, що з ними буде через рік / два / три.

Важливий аспект – фінансовий

Часто чую, що майстри не використовують перманентні пігменти бо ДОРОГО. Ми провели калькуляцію і з’ясувалося, що в середньому на процедуру йде 5-10 крапель пігменту Пьюбо (в залежності від зони), що еквівалентно 1-2 $. Дорого? Тобто, враховуючи середню вартість процедури (близько 100 доларів), тільки 1-2% складуть витрати на пігменти. 30-50 грн. Дорого? Так може не варто економити на красі клієнтів і дискредитувати професію? Може потрібно взяти пігмент, розроблений для роботи по обличчю, протестований і сертифікований, з докладними інструкціями по підбору і який через 1,5 року вийде зі шкіри ПОВНІСТЮ без міграції в небажані кольори? І спати спокійно, не передчуваючи скарг і перекриттів?

Строки носіння перманентних пігментів

У туристичному бізнесі існує поняття – строки поверненя клієнта. Тобто як часто гості приїжджають відпочивати в   готель, що сподобався, знову. Пропоную поговорити про поверненні в татуажі. Вірніше про її терміни. Навіть клієнти, усвідомивши печаль ситуації з татуажем назавжди просять зробити перманент ненадовго. Ми ж дівчата – змінили колір волосся, потрібно і бровки підкоригувати; походили з карамелевими губками, хочеться рожевого додати. Вікові зміни ніхто не відміняв знову ж. Ось і доводиться міняти техніки, прийоми візажистики, міксувати кольори. А що, якщо ваш клієнт пішов з бровами на 5-8 років. Подобається-не подобається, терпи. Для майстра знову ж абсолютно прозорий фінансовий аспект частих повернень – за рік -два напрацював базу клієнтів і все, роби їх періодично красунями. Що може бути краще постійного запису і постійних клієнтів, до яких душею прикипів. Тобто плюси і для майстра, і для клієнта. Чи не так?

І так, ми проти експериментів на обличчях, тому і   майстри центру RUDKO ARTLINE обирають БЕЗПЕЧНУ РОБОТУ!

Якщо ви плануєте пробувати пігменти Пьюбо – приєднуйтесь до тематичного чату в телеграм – спостерігайте за досвідом колег, отримуйте відповіді на свої питання.  https://t.me/purebeau

Запит консультації колориста

  Предпочитаемый способ связи (обязательно)

  Примечания

  No Comments

  Post A Comment