Чи вийде у мене стати майстром татуажу?
 

Професія майстер татуажу – чи зможете ви ним стати

Чи вийде у мене стати майстром татуажу? Найбільш популярне питання у тих, хто бажає опанувати цю професію. Сумніви – це норма, але будь-яка справа повинна починатися з повним розумінням шляху, на який виходиш. Тому для своїх “абітурієнтів” ми проводимо повну консультацію.
Отже, НЕ вийде може з двох причин:

1. Фізіологічна

Деякі проблеми зі здоров’ям можуть стати на заваді професії. В першу чергу це тремор рук (тремтіння). Друга причина – проблеми зі сприйняттям кольору (дальтонізм і подібні стани). Думаю, не варто пояснювати, що неможливо виконати якісний татуаж з перерахованими діагнозами. Але сам по собі вік (як думають багато дівчат 50+ а у нас успішно навчаються і вони!) перешкодою для освоєння професії НЕ є!

2. Помилки перших кроків в самостійній роботі

Тут будемо пояснювати детально, їх може бути багато.
2.1. Клієнти не задоволені результатомобучиться татуажу киев украина

Мова не йде про один-два випадки. До цієї категорії відносяться ті, хто пред’являють претензії з приводу некомфортного загоєння (помітні скоринки, інфікування), “плямистий результат”, занадто насичений результат, абсолютно ніякого результату і т.п. Все це говорить про те, що майстер не отримав необхідних навичок і знань – штрихує нерівномірно, використовує високотравматичне обладнання, працює занадто глибоко або надто поверхово і т.п. І причиною тому нульові / неповні базові знання або зовсім їх відсутність. При якісному підходуі до навчання у випускників RUDKO Artline цих проблем не виникає. Тому що якісний базовий курс повністю виключає перераховані вище плачевні наслідки.

2.2. Результат не подобається самому майстрові – своєрідне раннє вигоряння.

Коли майстер, дивлячись на роботи колег, просто не хоче працювати далі, “псувати обличчя”. Причиною цього може бути нерозуміння колористики, неможливість передбачити колір в загоєнні, занадто фломастерні/ старомодні заживчики. Зараз  в моді ПУДРА, повітряні і НАТУРАЛЬНІ ВІДТІНКИ. Саме такі результати дають перманентні пігменти (на яких навчають одиничні школи!). Вони дуже ніжно загоюються, прощають новачкові і нерівномірний штрих і випадкові помилки з глибиною. Але найголовніше, ніяких складних міксів   – кожна баночка це готовий “смачний” колір, до якого додаються докладні інструкції по підбору до типажу клієнта. Як бачите “нашкодити” з перманентними пігментами потрібно ще постаратися. Вони – гарантія впевненості і спокійного сну  майстра початківця, а також тренерів RUDKO Artline, адже ми несемо відповідальність за кожного учня!

2.3. Фінансовий аспект

Багато новачків ставлять на свої послуги космічний прайс, клієнтів  немає і нерви починають здавати. Як правильно формувати цінову політику на кожному етапі свого становлення ми вчимо на базовому курсі. Кожен крок повинен бути вивірений і обгрунтований. Кидатися в крайнощі – робити процедури безкоштовно або завищувати ціни – категорично не рекомендується

2.4. Відсутність маркетингової стратегії

Найлегше доводиться тим випускникам, які йдуть працювати в салон на “готову” клієнтуру. Решті ж доводиться вчитися “вигідно продавати себе”. Як запустити сарафанне радіо і як вести сторінки в соцмережах – ця інформація також включена в базовий курс RUDKO Artline. І, повірте, знання ці безцінні в сучасному світі конкуренції.

Як бачите,  ймовірність впевненого старту для майстра татуажу прямопропорційна якості базового навчання. І у тих, хто зробив вивірений вибір, немає приводів для сумнівів. Від них вимагається лише величезне бажання і трохи завзятості!

No Comments

Post A Comment