Татуаж моделі Київ: потрібні моделі на татуаж брів, губ, міжвійки Вікторії Рудько
 

Потрібні моделі на татуаж брів, губ і міжвійки Київ

Бути чи не бути моделлю на процедурі татуажу? Ось у чому питання! Як не просто заощадити, але і отримати відмінний результат? Відповіді в цій статті.

Стати моделлю для процедури татуажу – досить відповідальний крок. Так, можна значно заощадити в плані фінансовому, але високим залишається ризик обслуговування у учня. І бездумно ставитися до вибору  однозначно не варто. Важливо врахувати, наскільки відповідально ставиться  тренер    і до моделі, і до процесу навчання, адже те, як буде виглядати модель після процедури залежить саме від тренера. Якщо говорити про перманентний макіяж, то найчастіше інсують дві схеми розвитку подій.

Перша – стати моделлю НА КУРСІ ПІДВИЩЕННЯ кваліфікації для практикуючого майстра. Тут ризики, як правило, мінімальні, досвід у майстра вже є, а відпрацьовує він або нову техніку, або швидкість. Знову ж все проходить під чуйним наглядом тренера, відгуки про якого (і його портфоліо) модель в ідеалі вже відмоніторила і в його кваліфікації повністю впевнена. Для моделі досить проблематично потрапити на такий курс, адже потрібно підійти за багатьма параметрами – повинен збігтися тип шкіри (для певних технік це важливо), наявність старого татуажу (в разі, якщо проводиться навчання перекриття), іноді типаж, час процедури (найчастіше будні, що не завжди всім зручно). Для цього й існують резерви моделей – рано чи пізно будете запрошені на процедуру.

Друга – модель ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ БАЗОВОГО КУРСУ. В цьому випадку авторитет навчальної школи – це гарантія якісної процедури. Якщо базовий курс татуажу триває 3 дні і учням обіцяють практику на 5 моделях – у моделі повинно виникнути, як мінімум, інтуїтивне побоювання. Перманентний макіяж – це не нарощування нігтів, в ньому такий обсяг базової теорії і настільки насичена програма, що допускати до відпрацювання на шкірі учня, який відучився півдня – щонайменше безвідповідально! Тому уважно вивчіть, як і чому навчає тренер, в якій обстановці проходить процес, пошукайте відгуки випускників і моделей, і ОБОВ’ЯЗКОВО подивіться, як виглядають моделі після процедури! Якщо навчання проходить на перманентних пігментах для татуажу – це відмінно, ними   не можливо нашкодити! На практиці, відповідальний тренер не просто спостерігає за процесом роботи учня, а й по його закінченні доводить результат до ідеалу. Саме так і ніяк інакше. Не забувайте, що процедура корекції – обов’язкова завжди! Уважно виконуйте вимоги по догляду за зоною татуажу і результат Вас обов’язково порадує!

ГОЛОВНЕ! Пам’ятайте, що перед процедурою у Вас обов’язково повинні уточнити побажання, узгодити колір і форму ескізу, розповісти про використовувані пігменті і обладнання, при вас розпакувати стерильні витратні матеріали.

робота учениць Рудько

робота учня базового курсу рудко артлайн

фото моделі після перманенту

Свої контактні телефони ви можете залишати в коментарях до цього посту або записуватися за телефоном, вказаним нижче. ВЕЛИЧЕЗНЕ ПРОХАННЯ – в розмові уточнювати бажання бути моделлю, вік, наявність татуажу і зону ПМ, яку хотіли б зробити!

З усіх питань звертайтеся:

+38 (067) 127 70 70  (viber,whatsApp)

 

No Comments

Post A Comment