Поради майстра: чи є перманентний макіяж безпечним для вашого здоров'я?
 

Поради майстра: чи є перманентний макіяж безпечним для вашого здоров’я?

Поради майстра: чи є перманентний макіяж безпечним для вашого здоров’я?

Перманентний макіяж дає вам можливість працювати, займатися спортом, танцями і прокидатися вранці з прекрасним макіяжем губ, ідеальною формою брів і красивою підведводкою на очах. Ніщо не зупинить прогрес, як і цей найважливіший винахід в сучасній б’юті-індустрії. В руках досвідченого майстра і в салоні, де дотримуються вимог асептики, процедура в цілому безпечна. Однак зі зростанням індустрії перманентного макіяжу на ринку з’являється багато некваліфікованих майстрів. Перманентний макіяж як і будь-яка процедура, пов’язана з втручанням в цілісність шкіри, також пов’язана з деякими протипоказаннями і ризиками.

Перманентний макіяж відноситься до мікропігментаціі, куди також відносять і медичну реставрацію ареол, імітування волосся (трихопігментацію), усунення дефектів від операцій та вітіліго , є по суті аналогічними процедурами, які використовуються для різних цілей.

Перманентний макіяж брів – найпопулярніша послуга, за нею йдуть перманент повік і губ. Деякі практикуючі фахівці пропонують татуаж рум’ян і тіней для повік, але ця процедура пов’язана з обробкою великої площі поверхні, що ускладнює роботу, вимагає великого досвіду для досягнення однорідності кольору.

Більшість процедур проводиться після нанесення на шкіру анестетика. Після початкової процедури може знадобитися додаткова процедура, як правило, не раніше, ніж через місяць і не пізніше трьох місяців.

Можливі ускладнення

Алергічні реакції на якісні пігменти досить рідкісні, але необхідно пам’ятати, що кожен раз, коли ви імплантіруете чужорідну речовину в шкіру, це може привести до несподіваних алергічних реакцій. Тому вкрай важливо використовувати якісні сертифіковані пігменти.

Переконайтеся, що майстер не застосовує “нонейм” пігменти сумнівного походження. Видалити пігмент зі шкіри в разі виникнення алергічної реакції непросто. Пігменти, які використовують оксид заліза, рідко викликають алергічні реакції, це найбезпечніший пігмент. Барвники на рослинній основі, органічні речовини більш небезпечні.

Ще одна можлива побічна реакція – це гранульоми або келоїди, які представляють собою утворення, що з’являються навколо чужорідної речовини. Келоїдні рубці частіше виникають при видаленні перманентного макіяжу, ніж при його проведенні (винятком є мікроблейдінг). Тому для видалення татужу вибору майстра слід приділяти не менше уваги, ніж для його нанесення.

Алергія на знеболюючий препарат під час процедур ПМ – далеко не рідкість. З огляду на факт широкого застосування анестетиків майстрами ПМ, слід з максимальною обережністю ставитися до можливих ускладнень

З кожним днем ​​кількість людей з алергічними реакціями різної етіології невблаганно зростає. З огляду на факт широкого застосування анестетиків майстрами татуажу, слід з максимальною обережністю ставитися до можливих ускладнень. Тому дуже важливо вибирати тільки перевірену і чисту анестезію під час проведення процедур ПМ.

Наскільки постійним є перманентний макіяж?

У переважній більшості випадків щороку відбувається істотне знебарвлення перманентного макіяжу і необхідно повторення процедури вже через рік або два. Однак це пов’язано безпосередньо зі складом пігменту і глибиною його імплантування. Тому деякі дівчата, які зробили процедуру 10 років тому, як і раніше бачать залишки татуажу і часто не дуже приємних відтінків (сині, зелені, червоні) які необхідно видаляти.

У цьому питанні також важлива якість пігменту. Згодом деякі кольори низькоякісних пігментів можуть змінюватися, і результат може бути досить неприємним. Це найбільш ймовірно, якщо “майстер” використовує органічні пігменти сумнівної якості з дуже маленьким розміром частинок. В результаті одні з елементів окислюються, а інші не вступають в метаболічну реакцію і зберігаються, і в результаті колір змінюється і його необхідно видаляти. А ось при використанні якісних барвників завжди 100% передбачуваний результат і прогнозований вихід пігменту.

Результати, які не відповідають очікуванням

Найбільший ризик при будь-естетичній процедурі – це результат, який не відповідає вашим вимогам. Необхідно знайти такого фахівця, який в цій сфері працює вже не один рік. Можливо, вам доведеться довго шукати, щоб знайти високопрофесійного майстра. Лазер або ремувер допомагають видалити татуаж і перманентний макіяж, але вони мають власні побічні ефекти. Кращий варіант – користуватися послугами перевіреного майстра, щоб отримати гарантований результат.

Висновки – вибирайте салон відповідально

Чи довірите ви введення пігменту в вашу шкіру будь-кому, чий єдиний досвід – заочне навчання? Або хто взагалі не має досвіду і не навчався? У нас практично відсутні правила, будь-хто може відкрити салон, і це лякає.

Так що ж робити? Переконайтеся, що у салону є сертификати, які підтверджують, що майстер пройшов необхідне навчання. Устаткування і матеріали повинні бути якісними, сертифікованими і обов’язково від відомих виробників.

  • Дізнайтеся, чи визнаний практикуючий фахівець компетентним в професійному співтоваристві. Участь в чемпіонатах, перемоги в професійних змаганнях говорять принаймні про компетенцію в знанні правильних процедур, методів і підходів.
  • Ознайомтесь із портфоліо майстра. Зверніть увагу на відгуки його клієнтів. Переконайтеся, що салон має веб-сайт з досить довгою історією, а фотографії унікальні і не вкрадені з інтернет-джерел.
  • Подумайте про естетику, безпеку і комфорт. Навіть якщо майстер перманентного макіяжу – лікар, він може знати науку, але не мистецтво. Кращим вибором може стати фахівець з почуттям смаку і результатами, які відповідають вашому почуттю прекрасного.
  • Щоб уникнути зараження, переконайтеся, що майстер використовує стерильні витратні матеріали. І дотримуйтесь інструкцій по догляду за областю перманентного макіяжу після процедури.

Пам’ятайте: мода змінюється, а естетично доглянуте обличчя в моді завжди!!!

No Comments

Post A Comment