Як вибрати найкращі курси перманентного макіяжу - поради від RudkoArtline, Київ
 

Як вибрати найкращі курси перманентного макіяжу – поради від RudkoArtline, Київ

Як вибрати найкращі курси перманентного макіяжу – поради від RudkoArtline, Київ

Татуаж брів, George Burchett, Лондон, 1951г.

Хоча перманентний макіяж і сприймається як нове явище, на слуху він вже більше століття. Ще в 1902 році легендарний британський татуювальник Сазерленд Макдональд почав застосовувати свої навички для нанесення «макіяжу, що не стирається». У своїй сучасній формі перманент виник тільки на початку 1980-х років, і зараз тільки британський ринок ПМ брів оцінюється в більш ніж 20 мільйонів фунтів на рік. В Києві це також один з найбільш швидкозростаючих і прибуткових секторів б’юті-індустрії, тому саме сьогодні найкращий час для того, щоб почати вибирати найкращі курси перманентного макіяжу.

 

Фахівці в цій галузі успішно працюють, надаючи візуальну досконалість рисам обличчя, створюючи ілюзію більш повних губ, ідеальних брів або навіть маскуючи шрами від опіків або операцій.

Курс перманентного макияжа в RudkoArtline, Киев

Курс перманентного макияжу в RudkoArtline, Київ

Професія майстра перманенту приваблює багатьох своїми новаторськими методами і зростаючим числом процедур, це відмінна галузь для гнучкого робочого графіка, яка до того ж дає можливість працевлаштування за кордон.

Однак зробити кар’єру майстра перманентного макіяжу не так просто, так що ми спробуємо допомогти вам у вирішенні цього завдання.

Чим ви будете займатися?

При проведенні процедур перманентного макіяжу пігменти вводяться в шкіру тонкою голкою за допомогою спеціального апарату. Основна перевага перманенту полягає в отриманні тривалого естетичного ефекту, що не потребує щоденного догляду.

Не важливо, чи має досвід роботи в косметології майстер-початківець, чи вирішив зануритися в програму перманентного макіяжу з нуля, навчання і робота під наглядом інструктора неймовірно корисні, адже ця робота пов’язана з величезною відповідальністю. Вам потрібно оволодіти технікою і обладнанням перш, ніж ви приступите до роботи зі своїм першим клієнтом.

Як і будь-який інший фахівець індустрії краси, ви також повинні розвинути виняткові навички гігієни, безпеки, санітарної обробки та чистоти. Ваші успіх та репутація будуть залежати від сприйняття клієнтом вашого рівня професіоналізму і ступеня довіри, яке ви вселяє.

Як вибрати курси перманентного макіяжу

На вибір курсів перманентного макіяжу впливає поточний рівень навичок і склад процедур, які ви хочете виконувати. Освоєння професії з нуля і отримання серйозних навичок вимагає багатоденного вивчення. І якщо ви – не практикуючий фахівець, тренінг без практичних занять і вашого особистого участі в більшості випадків виявиться марним.

У серйозній школі перманентного макіяжу навчання початківців обов’язково починають з основ: особливостей будови шкіри, теорії кольору, безпеки і гігієни. Ви познайомитеся з професійними методами і прийомами, в тому числі навичкам спілкування з клієнтами.

Швидше за все, ви почнете з вивчення найбільш поширених технік, таких як перманентний макіяж брів і губ, та вже після того познайомитеся з більш просунутими прийомами.

Перед тим, як приступити до навчання, переконайтеся, що фахівці курсів з перманентного макіяжу володіють необхідною кваліфікацією і акредитацією. Важливо підтримувати високі стандарти навчання, адже нізькокваліфіковані центри не тільки створюють погану репутацію професії, а й призводять до появи на ринку некомпетентних фахівців, які шкодять своїм клієнтам.

Курси перманентного макіяжу в академії ПМ RudkoArtline, Київ

Навчальні курси RudkoArtline проходять у власній навчальній академії і акредитовані німецькою компанією Purebeau, одним з провідних виробників пігментів і устаткування для перманентного макіяжу. Ми пропонуємо курси для всіх: від новачків до просунутих майстрів, а випускники отримують міжнародно визнані дипломи. У нас навчаються студенти різного віку з різних країн світу.

Деякі з наших студентів – власники салонів і тренера своїх центрів. Раніше багато хто з них був бухгалтерами або фінансовими директорами і вирішили повністю змінити напрямок в кар’єрі. Свобода і гнучкість роботи в області ПМ дуже привабливі, і хоча досвід роботи в індустрії краси може в певному сенсі допомогти, це абсолютно не обов’язково.

Перш ніж приступити до роботи з моделями, учні нашого центру освоюють прийоми роботи з обладнанням шляхом відпрацювання на штучній шкірі.

Незалежно від того, чи є ви новачком або досвідченим майстром, практика на латексі або манекені завжди корисна при вивченні нових технік. Адже будь-яку техніку завжди можна поліпшити, і завжди є нові тенденції і навички, які потрібно осягати, адже саме в прагненні до досконалості полягає високий професіоналізм.

Навчання в нашому центрі виконується на обладнанні і пігментах німецької компанії PUREBEAU – лідера в галузі. Найвища якість апаратів і витратних матеріалів допомагають відчути себе впевненіше на найважливішому етапі – перших кроках до професії.

Коли наші учні відчувають, що готові працювати з моделями, ми перевіряємо їх навички, і після демонстрації роботи майстром приступаємо до виконання першої процедури під наглядом інструктора. Це допомагає прибрати страх першої процедури, відомий кожному фахівцю на першому етапі кар’єри. Ми допоможемо отримати перші навички, яких достатньо для впевненої роботи. Ми навчимо вас вибору безпечних пігментів і якісного обладнання для перманенту, щоб виключити невдачі. Так, що чим більше робіт ви далі виконаєте, тим більше буде рівень вашого професіоналізму і впевненості.

На наших курсах ви не будете змушені поспішати і будете працювати в межах своїх можливостей, приймаючи наступний крок тільки тоді, коли станете відчувати себе впевнено і комфортно. Ми – надійні тренера, які провели сотні курсів, і ми завжди поруч, щоб підтримати вас. Адже дуже важливо, щоб учень з будь-якими питаннями або проблемами звертався до тренера, а не ризикував надалі своєю репутацією.

Поради початківцям майстрам після успішного завершення курсів татуажу

  • Ще раз прочитайте замітки і матеріал, які ви отримали під час навчання перед виконанням роботи по новій техніці.
  • Виділяйте час для збирання, підготовки і налаштування обладнання. Правильна організація роботи – це важливий елемент професіоналізму!
  • Переконайтеся, що ваш клієнт отримав повну консультацію перед початком процедури.
  • Проведіть алергопроби на анестезію
  • Фотографуйте кожен етап процедури, погоджуйте кожен етап з клієнтом. Це допоможе вам у власному вдосконаленні і важливо для подальшого спілкування з клієнтами.
  • Зберігайте спокій, одягайтеся відповідно до вимог асептики і завжди залишайтеся професіоналом

Маркетинг ваших послуг

Два найважливіших завдання в б’юті-індустрії – це пошук і утримання клієнтів. Просування через задоволених клієнтів через задоволених клієнтів надзвичайно важливе в цій галузі, а створення міцної репутації є ключовим моментом. Перш за все, створіть веб-сайт. Часто буває простіше використовувати своє ім’я як бренд, якщо тільки ви не відкриваєте великий бізнес. Подумайте, чи можете ви також завести і регулярно оновлювати акаунти в соціальних мережах. Для формування сильного бренду корисні послідовність, наполегливість і тривала робота. Зробіть свій бренд гідним довіри, але в той же час яскравим і незабутнім!

Взаємно ув’язуйте інформацію на вашому веб-сайті та соціальних мережах. Ваші ресурси в інтернеті повинні охоплювати основи і показувати рівень професіоналізму і досвід робіт. Соціальні мережі є надзвичайно важливими, і їх не можна недооцінювати для підвищення вашій репутації і популярності вашого бренду. Використовуйте свої облікові записи в Instagram та Facebook, щоб ділитися фотографіями задоволених клієнтів, а також новинами і тенденціями галузі. Instagram та Pinterest відмінно підходять для зростаючих підписників, які цікавляться красою, і, звичайно ж, YouTube – це Мекка для демонстрації вашого таланту. По можливості поділіться фотографіями до і після перманентного макіяжу.

Буклети з рекламними пропозиціями можуть також поширюватися в ваших салонах і нагадати клієнту про вас через деякий час.

Дерзайте! Наша багаторічна практика в навчанні перманентного макіяжу показує, що якщо ви приділите професії достатньо уваги і старання, ви напевно станете Майстром з великої літери!

 

Вікторія Рудько, міжнародний тренер з перманентного макіяжу, провідний фахівець Академії Пьюбо (Україна)

No Comments

Post A Comment