Блог: Центр татуажу RUDKO ArtLine
 

Блог

[caption id="attachment_44359" align="alignright" width="168"] Татуаж брів, George Burchett, Лондон, 1951г.[/caption] Хоча перманентний макіяж і сприймається як нове явище, на слуху він вже більше століття. Ще в 1902 році легендарний британський татуювальник Сазерленд Макдональд почав застосовувати свої навички для нанесення «макіяжу, що не стирається». У своїй сучасній формі перманент виник тільки на початку 1980-х років, і зараз тільки британський ринок ПМ брів оцінюється в більш ніж 20 мільйонів фунтів на рік. В Києві це також один з найбільш швидкозростаючих і прибуткових секторів б'юті-індустрії, тому саме сьогодні найкращий час для того, щоб почати вибирати найкращі курси перманентного макіяжу.  

Перманентний макіяж дає вам можливість працювати, займатися спортом, танцями і прокидатися вранці з прекрасним макіяжем губ, ідеальною формою брів і красивою підведводкою на очах. Ніщо не зупинить прогрес, як і цей найважливіший винахід в сучасній б'юті-індустрії. В руках досвідченого майстра і в салоні, де дотримуються вимог асептики, процедура в цілому безпечна. Однак зі зростанням індустрії перманентного макіяжу на ринку з'являється багато некваліфікованих майстрів. Перманентний макіяж як і будь-яка процедура, пов'язана з втручанням в цілісність шкіри, також пов'язана з деякими протипоказаннями і ризиками.

Грамотно побудований ескіз губ - 50% успіху процедури татуажу. Практично всі клієнтки бажають за допомогою татуажу зробити губи об'ємнішими і спокусливішими. І гармонійний ескіз допомагає досягти цієї мети! Для вас універсальна схема ескізу губ від Вікторії Рудько.

Чи вийде у мене стати майстром татуажу? Найбільш популярне питання у тих, хто бажає опанувати цю професію. Сумніви - це норма, але будь-яка справа повинна починатися з повним розумінням шляху, на який виходиш. Тому для своїх "абітурієнтів" ми проводимо повну консультацію.

«Поверніть мені гроші!» - кожен майстер татуажу хоч раз у своїй практиці  чув цю зловісну фразу. Були і безсонні ночі, і заспокійливі, і тонни повідомлень з погрозами в вайбер або соцмережі ... Що робити в такій ситуації і як не допустити її виникнення - говоримо сьогодні!

Приймаючи рішення про вибір тієї чи іншої техніки перманентного макіяжу, майстер обов'язково повинен враховувати тип шкіри клієнта. Від цього вибору багато в чому залежить і тривалість життя татуажу, і вид роботи після загоєння. Нюанси, які слід брати до уваги, ми і висвітлимо в даній статті.

Ви майстер перманентного макіажу і вирішили спробовувати в роботі пігменти марки Purebeau (Пьюбо), але хочете  дізнатись більше про їх склад, нюанси користування та переваги. Ця стаття саме для вас!

Аналізуючи категорії клієнтів студії RUDKO ArtLine і спілкуючись з колегами, я помітила одну більш ніж лякаючу тенденцію. Від 60 до 80 (!!!) відсотків клієнтів звертаються з проханнями виправити неякісний татуаж. Для них я вирішила пояснити деякі технічні моменти в даній статті.