Блог

Грамотно побудований ескіз губ - 50% успіху процедури татуажу. Практично всі клієнтки бажають за допомогою татуажу зробити губи об'ємнішими і спокусливішими. І гармонійний ескіз допомагає досягти цієї мети! Для вас універсальна схема ескізу губ від Вікторії Рудько.

Чи вийде у мене стати майстром татуажу? Найбільш популярне питання у тих, хто бажає опанувати цю професію. Сумніви - це норма, але будь-яка справа повинна починатися з повним розумінням шляху, на який виходиш. Тому для своїх "абітурієнтів" ми проводимо повну консультацію.

«Поверніть мені гроші!» - кожен майстер татуажу хоч раз у своїй практиці  чув цю зловісну фразу. Були і безсонні ночі, і заспокійливі, і тонни повідомлень з погрозами в вайбер або соцмережі ... Що робити в такій ситуації і як не допустити її виникнення - говоримо сьогодні!

Приймаючи рішення про вибір тієї чи іншої техніки перманентного макіяжу, майстер обов'язково повинен враховувати тип шкіри клієнта. Від цього вибору багато в чому залежить і тривалість життя татуажу, і вид роботи після загоєння. Нюанси, які слід брати до уваги, ми і висвітлимо в даній статті.

Ви майстер перманентного макіажу і вирішили спробовувати в роботі пігменти марки Purebeau (Пьюбо), але хочете  дізнатись більше про їх склад, нюанси користування та переваги. Ця стаття саме для вас!

Аналізуючи категорії клієнтів студії RUDKO ArtLine і спілкуючись з колегами, я помітила одну більш ніж лякаючу тенденцію. Від 60 до 80 (!!!) відсотків клієнтів звертаються з проханнями виправити неякісний татуаж. Для них я вирішила пояснити деякі технічні моменти в даній статті.

На нашому сайті та в ході майстер-класів часто можна почути запитання: "як виправити невдалий татуаж брів і губ?". Ми вирішили поділитися секретами) Представлені пігменти-корректори допоможуть вирішити проблему виправлення зелених, синіх, рожевих брів і фіолетових губ! Гарантований результат!

Тільки майстри знають, скільки гнівних дзвінків надходить від клієнтів в перші дні після процедури. Приводи для них найрізноманітніші, але 90% з них - від недостатньої інформованості клієнта про процес загоєння перманентного макіяжу. Ця стаття для наших улюблених клієнтів: не варто хвилюватися, в більшості випадків потрібно трохи почекати!

Портфоліо майстра татуажу - це його обличчя. Саме, глянувши на роботи майстра, клієнт вирішує - бути процедурі чи не бути. І це не пусті слова. Нещодавно ми провели відкрите голосування, намагаючись з'ясувати, який чинник найбільше впливає на вибір клієнтом майстра. На фото нижче ви можете бачити результат - клієнти стали більш перебірливі (і це радує, оскільки надалі явно призведе до зменшення кількості трешевих робіт), вони більше не хочуть "подешевше", а бажають "красиво", "натурально" і "якісно "! Тому портфоліо будь-якого майстра має бути максимально презентабельним. Як цього добитися ми і розповімо сьогодні.