Магазин все для татуажу: доставка и оплата RUDKO ArtLine
 

Доставка та оплата

Центр перманентного макіяжу Вікторії Рудько піклується про своїх клієнтів. У будь-який час доби ви можете придбати у нас сертифіковане обладнання для перманентного макіяжу, пігменти, витратні матеріали та допоміжні аксесуари. Словом абсолютно все, що потрібно майстру перманентного макіяжу.

Звертаємо вашу увагу: на замовників в нашому магазині поширюються всі права, передбачені Законом України «Про захист прав споживачів», «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів» та ін.

ЯК ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Графік роботи інтернет-магазину понеділок-п’ятниця  з 11:00 до 21:00

Оформити замовлення Ви можете наступними способами:

  • За допомогою «Кошика» сайту, заповнивши всі необхідні дані у формі замовлення

  • За телефонами: + 38 (050) 425-02-72 и +38 (067) 127-70-70 (Viber и WhatsApp)

ФОРМИ ОПЛАТИ

Згідно ст. 533 Цивільного Кодексу України «Валюти виконання грошового зобов’язання», оплата за товар проводиться в гривні за офіційним курсом на день платежу. Форми розрахунку в нашому магазині такі:

  • Готівковий розрахунок при самовивозі
  • 100% передоплата на розрахунковий рахунок в Приватбанку

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Відправка замовлення здійснюється протягом 3-х днів. Доставка По Україні здійснюється кур’єрською службою «Нова Пошта» або самовивезенням за адресою м.Київ вул. Академіка Вільямса, 15    Центр перманентного макіяжу RUDKO Artline.

Доставка оплачується за рахунок покупця згідно з тарифами перевізника.

На даний момент, на жаль, ми не маємо можливості доставляти замовлення в зону АТО (частина Донецької та Луганської областей). З переліком працюючих відділень Ви зможете ознайомитися на офіційному сайті Нової Пошти.

Важливо! Отримати замовлення можна тільки особисто. Для отримання свого замовлення в відділенні Нової Пошти або при самовивозі, Ви повинні надати паспорт особи, зазначеної в замовленні. Іншій людині, крім зазначеного в замовленні,  отримати товар не можна.

МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА

Відправка замовлення за межі України проводиться протягом 3-х днів з допомогою УкрПошта.

Оплата здійснюється за допомогою міжнародної системи переказів Western Union, MoneyGram або SWIFT

Міжнародна доставка здійснюється за рахунок покупця згідно з тарифами перевізника!