Гарантоване видалення старого татуажу в Києві

Дякуючи комбінуванню 2-х методів видалення,

наш підхід показує неймовірні результати

Удаление 01
Удаление 02
Удаление 03
Удаление 04
Удаление 05
6564
57
56
423
422
421
420
417
416
415
411
410
409
408
407
406
405
404
403
402
401

Чому обирають  нас

800+

задоволених кліентів

70%

запису по рекомендаціям

10+

майстри з досвідом

95%

успішних видалень

Гарантуємо 100% безпеку для вашого здоров’я

БЕЗПЕКА

Використовуємо  сертифікований ремувер (вироблений в США) и неодимовий лазер останнього покоління

СТЕРИЛЬНІСТЬ

Стерилізуємо  аппарат, використовуємо одноразові витратні матеріали. Знезаражуємо пприміщення UF-випроміненням

 

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Послуги ліцензовані МОЗ України №17/17/1157/ЗПІ-18/24209 від 13.09.2018

 

 Тур по RUDKO ARTLINE

Сервисы — кабинет 03

Сервисы — кабинет 03

Умиротворяющая атмосфера, высокий сервис, гармоничный дизайн, оборудование последнего поколения – это располагает клиента к расслаблению и отдыху.

Сервисы — кабинет 02

Сервисы — кабинет 02

Ни один посторонний шум не отвлекает – наверное поэтому многие девушки засыпают во время процедур. А после пробуждения мы радуем их прекрасным результатом!

Сервисы – кабинет 01

Сервисы – кабинет 01

Процесс создания красоты – своеобразное таинство. Поэтому происходить оно должно в  волшебном месте. И мы сделали все для того, чтобы создать такой райский уголок в RUDKO Artline.

Вы в надійних руках

1
Знайомство
2
Аналіз ситуації
Вибір кращого методу видалення
3
Видалення татуажу
Триває 5-15 хвилин. Абсолютно комфортно для клиєнта
4
Фото-фіксація результату
Одразу післе процедури зникає деяка частина пігменту. Цей перший результат ми фіксуємо
5
Рекомендації по догляду
Майстер видає вам засоби  для домашнього догляду (при видаленні ремувером). Після лазерного видалення догляд не потрібен
6
Зустріч через 30 діб
Протягом місяця післе процедури результат тільки наростає. Повторну сессію видалення припустимо робити не раніше, ніж через 30 діб
7
Визначення стратегії
По факту повного відновлення шкіри післе 1-го сеансу вже ми можемо сказати, як довго триватиме процес видалення

Топ майстри RUDKO Artline

Вікторія Рудько -організатор і керівник Академії перманентного макіяжу Rudko ArtLine (Київ) Сертифікований тренер-викладач, топ майстер міжнародного рівня, представник компанії Purebeau в Україні. Спікер і суддя інтернаціональних конгресів, фестивалів і воркшопів

Христина Рудько – майстер-колорист TM PUREBEAU, переможець міжнародного креативного конкурсу в номінації «За тонкість і вишуканість ліній », спікер десятків конференції і НОН-стоп демонстрацій.

Для нас не існує перепон на шляху до краси

Мы зробимо все можливе, щоб ви скоріше забули про старий татуаж

Відгуки про видалення  в RUDKO Artline

Багато років намагався видалити тату на руці. Чого тільки не пробував, до шрамів просто дійшло, а тату ледве посвітлішало. Тут вивів за 3 сеанси лазером – сірий дракон зникав на очах. Всім рекомендую цей лазер і професіонала своєї справи – Вікторію

May Darren

Вікторія, ви випромінюєте такий позитив, дуже приємно було з вами поспілкуватися, і процедура пройшла швидко і безболісно. Видаляла старий татуаж.

Ольга Кунденко

Була на видаленні старого татуаж брів. Дівчатка – це супер. Швидко, акуратно і прощавайте жахливі сірі брови. Велике спасибі Вікторії. Чекайте на повторну процедуру і за новими бровами тільки до Вас. Всім раджу

Сергій Прокопенко

Видаляв лазером татуювання на руці. За 4 візити залишився ледь помітний слід. Навіть не вірилося, що можна так просто вивести. Спасибі, відмінна робота.

Margarita Shavlovska

Довго не наважувалася позбутися старого татуажу брів. Після відвідин Rudko Artline шкодую, що не зробила цього раніше. Вікторія – чудовий майстер, справжній професіонал. Сама процедура зайняла менше 5 хвилин, мінімальні больові відчуття і немає того складного реабілітаційного періоду, якого я боялася. Після видалення татуажу брови виглядають нормально, можна вести звичний спосіб життя.

Вікторія Ткаченко

Стильний і милий салон. Видаляла брови лазером. 3 хвилини і вони стали вдвічі світліше! Задоволена не те слово! дякую

Не чекай! Будь гарною вже зараз!

Для безкоштовної консультації присилай фото на viber +380671277070

Замовити зворотний дзвінок

Видалення татуажу в Києві

Позбавлення від небажаного татуажу стало простіше з розвитком сучасних технологій. У нашій студії краси в Києві ми пропонуємо професійні послуги з видалення татуажу, включно з лазерним видаленням татуажу брів та іншими методами, за доступними цінами.

Видалення татуажу – це процес, у якому використовуються різні методи для видалення пігментації, введеної в шкіру під час процедури татуажу. Ось деякі з найпоширеніших методів видалення татуажу:

Видалення татуажу лазером: Цей метод є одним з найефективніших і часто використовуваних для видалення татуажу. Лазерні промені проникають у шкіру і руйнують пігментацію. Процедура зазвичай потребує кількох сеансів залежно від розміру і глибини татуювання.

Видалення татуажу ремувером: Цей метод передбачає використання хімічних розчинів або кремів, спеціально розроблених для руйнування пігментації в шкірі. Ремувери зазвичай застосовуються безпосередньо на ділянку татуажу і залишаються на кілька хвилин до того, як змиваються. Цей процес може потребувати кількох сеансів для повного видалення татуажу.

Кожен з цих методів має свої переваги і недоліки, і вибір відповідного методу залежить від індивідуальних характеристик пацієнта, таких як тип шкіри, розмір і колір татуажу, а також бажаний результат. Перед ухваленням рішення про видалення татуажу рекомендується проконсультуватися з досвідченим фахівцем.

Який принцип видалення татуажу лазером і ремувером?

Луч неодимового лазеру миттєво розбиває капсули  пігменту на дрібні мікрочастинки, а потім організм сам виводить барвник. Імпульс неодимового лазера триває кілька наносекунд, при цьому не травмує шкіру і не залишає рубців. Серед всіх лазерів саме неодимовий поєднує найвищу ефективність з практично повною безпекою, бо працює без найменшого ушкодження епідермісу. Всі клініки Європи одноголосно визнали неодимовий лазер єдиним ефективним методом видалення татуажу і тату. Єдиним недоліком лазера вважається той факт, що він “бачить” не всі кольори пігменту, тільки холодний спектр.

Ремувер обережно вноситься на глибину залягання пігменту і витягує його частинки на поверхню. Процедура внесення практично ідентична процедурі перманентного макіяжу. Наш ремувер показав приголомшливо комфортне загоєння з мінімально-можливими корочками. Він прекрасно видаляє абсолютно всі кольори пігменту (включаючи білий і весь теплий спектр). Його органічний склад щадить шкіру.

Наскільки боляче видаляти тату і татуаж?

І видалення лазером, і ремувером – абсолютно комфортні процедури. При лазерному видаленні анестезія не використовується зовсім, застосовується лише охолодження шкіри після процедури. Видалення ремувером також безболісна процедура, але за бажанням клієнта ми можемо використовувати гелевий анестетик перед процедурою.

Скільки процедур потрібно для видалення татуажу?

Кожен випадок видалення суто індивідуальний. Та й цілі теж різняться – хтось хоче видалити старий татуаж “до чистої шкіри”, а комусь достатньо трохи освітлити його для перекриття. Сказати, скільки процедур потрібно,  можна тільки після повного відновлення шкіри (місяць після першої процедури). В цей же час стає зрозуміло, чи варто комбінувати способи видалення або досить якогось одного. Завдання майстра полягає в тому, щоб вже з 1-ї процедури підібрати той спосіб, який дасть найкращі результати.

Які проміжки часу між процедурами лазерного видалення татуажу і тату?

Повне оновлення епідермісу триває 30-45 днів (чим більше вік клієнта, тим довше). Тому проводити видалення категорично заборонено частіше, ніж раз у 30 днів.

Чи є протипоказання для видалення татуажу?

Протипоказання для процедури лазерного видалення:

Дуже засмагла шкіра, шкірні новоутворення, алергія на світло, вагітність, годування грудьми, цукровий діабет, погане згортання крові,

Протипоказання для процедури видалення ремувером:

Порушення згортання крові, захворювання серцево-судинної системи в стадії загострення або декомпенсації, захворювання крові та кровотворних органів, прийом препаратів, що розріджують кров, попередня хіміотерапія, схильність до утворення келоїдних рубців, злоякісні новоутворення, епілепсія, системні аутоімунні захворювання, інсулінозалежний цукровий діабет, ВІЛ і СНІД, будь-які захворювання в стадії загострення і декомпенсації, гострі бактеріальні та вірусні захворювання, ослаблений імунітет, вагітність і до рмленіе грудьми.

У разі наявності в анамнезі зазначених хвороб ОБОВ’ЯЗКОВО попередьте майстра на консультації!

Як я буду виглядати після процедури?

Почервоніння після процедури лазерного видалення сходять за 30-60 хвилин. Далі ви ведете звичний вам спосіб життя без дискомфорту, користуєтеся косметикою і т.д.

Після процедури ремувера протягом години також спостерігається невелике почервоніння. При застосуванні призначеного майстром доглядового крему, подальше загоєння відбувається абсолютно непомітно.

blank

.

Видалення татуажу брів: ефективність і безпека

Лазерне видалення татуажу брів – це один з найбільш ефективних методів корекції татуажу на шкірі. У нашій студії ми використовуємо передові технології для безпечного та ефективного видалення татуажу з брів.

Ми пропонуємо конкурентні ціни на лазерне видалення татуажу, включно з вартістю видалення татуажу брів та інших ділянок шкіри. Наша мета – забезпечити високу якість послуг за доступною ціною для наших клієнтів у Києві.

Видалення татуажу з очей вимагає особливої уваги до безпеки та якості процедури. Наші досвідчені фахівці гарантують безпеку та ефективність процедури видалення татуажу з очей у нашій студії в Києві.

Професійне видалення татуажу

Ми здійснюємо видалення татуажу на високому професійному рівні, враховуючи особливості кожного клієнта. Наша студія в Києві гарантує професійний підхід і відмінні результати у видаленні татуажу будь-якої складності.

Видалення татуажу брів: ефективність і вартість

Видалення татуажу брів – процедура, яка стає дедалі популярнішою серед тих, хто бажає змінити свій вигляд або виправити попередні помилки. Незалежно від того, з якої причини був зроблений татуаж, його видалення вимагає професійного підходу та оцінки. Важливим фактором є вартість цієї процедури.

Татуаж у ділянці очей може привернути увагу, але іноді може спричинити небажані наслідки. Видалення татуажу з очей – важливий крок у відновленні природного вигляду шкіри в цій ділянці. Професійні методи гарантують безпеку та ефективність процедури.