Корекція татуажу: що це і навіщо її робити. Центр татуажу Київ
 

Корекція та рефреш перманентного макіяжу

Вам набридло витрачати час і гроші на використання підводок, олівців, помад, рум’ян та іншої декоративної косметики? Вас замучила алергія на синтетичні речовини в засобах для догляду за собою? Перманентний макіяж – порятунок для вічно зайнятої жінки, яка завжди бажає бути на висоті і залишатися прекрасною в будь-якій ситуації.

У більшості випадків потрібна корекція перманентного макіяжу – це необхідний крок в досягненні ідеального результату! Ви ж не підете до стоматолога на половину процедури: нехай поставить коронку, а підганяти її під прикус не потрібно). Так і в перманентному макіяжі – після первинного введення пігменту і повного загоєння шкіри (30 днів) майстер повинен підкоригувати дрібні недоліки. І це зовсім не говорить про некомпетентність виконавця. Шкіра кожної людини суто індивідуальна і, навіть маючи величезний досвід роботи, складно буває на 100% передбачити результат після загоєння.

Ось навіщо потрібна корекція перманентного макіяжу – підправити форму, контури, виправити дрібні недоліки (наприклад, плямки після герпесу). Але в основному корекція – це робота з кольором. Тільки протягом цієї міні-процедури ми маємо можливість отримати більш легкі прозорі і природні кольори, так як пігмент вводиться шарами. Часто клієнт бажає додати насиченості пігменту, адже на першій процедурі він ще не «бачить» себе з татуажем, тому боїться ненатурального результату.

Так що корекція – це турбота про клієнта, можливість зробити його губи, брови або повіки максимально красивими!

Перманентний татуаж будь-якої зони прослужить вам від року до трьох. Все залежить від індивідуальних особливостей шкіри і деяких інших чинників. І важливо вчасно звернутися за оновленням (Рефреш) або зміною кольору, а не чекати, коли татуаж зникне безслідно. Не забувайте, справне виконання рекомендацій по догляду за шкірою після процедури подовжить не тільки життя перманентного макіяжу, але і вашу красу!

прайс21Х21

 

Запис

    Бажаний спосіб зв'язку (обов'язкове поле)

    Примітки