Ламінування вій Київ: Центр Рудько АртЛайн
 

Ламінування вій в Києві

Ламінування вій – все, що вам необхідно знати про процедуру

Сучасна жінка не зупиняється ні перед чим, щоб допомогти своїм віям виглядати бездоганно. У хід йде все – масла і засоби для росту, хімічні та термічні завивки, нарощування і гори туші. Ламінування вій не завжди першим приходить в голову, хоча це, безумовно, кращий варіант, який ви тепер можете оцінити.

Навіть довгі чорні вії, даровані вам природою, можуть залишатися непомітними через недостатній вигин. При погляді спереду вони недостатньо яскраво виглядають і слабо підкреслюють форму очей. Справа не тільки в довжині чи густоті. Зміна форми, додатковий вигин від ламінування зроблять ваші очі яскравіше, а обличчя – набагато більш виразним. Основний ефект досягається підкручуванням вій: вони будуть виглядати природно завитими. Вигин можна змінювати в широких межах: від гранично природного, легкого підняття, до більш вираженого – «очі Бембі», і навіть напіввитка.

При цьому вії виглядають природно, що особливо важливо, якщо ви не зацікавлені в штучному ефекті нарощених вій.

ламінування вій київ
ламінування вій київ

Компоненти, які використовуються при ламінуванні вій просочуються на всю їх глибину, захищаючи від ушкоджень, зволожуючи, збільшуючи вигин і додаючи блиску.

На відміну від нарощування, коли до кожної вашої вії приклеюються синтетичні волоски, ламінування вій (іноді сеанс ламінування називають ліфтингом, кератинуванням вій або кератиновим ліфтингом) дає в результаті набагато більш тривалий ефект подовжених, потовщених, контрастних темних вій. Це один з найбільш передових, безпечних і навіть корисних способів отримання приголомшливо красивих вій діснєєвської принцеси. При цьому технологія кератинового ліфтингу не має нічого спільного з хімічною завивкою, що має ряд негативних наслідків, а навпаки – зміцнює структуру вій!

Ламінування – це процес, в ході якого майстер-косметолог покриває кожну вію спеціальним складом, який захищає її від пошкоджень, зволожує, згладжує, наповнює протеїнами і вітамінами, збільшує вигин і візуально подовжує. До складу речовин, якими покривають вії, обов’язково входить кератин. Він глибоко проникає в структуру вій, живить їх, наповнюючи по всій довжині. Кератин збільшує кожну вію, надаючи їй здоров’я і сили.

В результаті без додавання штучних волокон ваші вії природним чином піднімаються і підфарбовуються, формуються більш товсті, темні, довгі волоски, красиво загнуті вгору. Ламінування вій триває близько двох годин, а ефект триває від 6 до 8 тижнів, що збігається з їх природним життєвим циклом.

Тільки уявіть – місяці після ламінування ви кожен день прокидаєтеся з красивими віями! З першого дня!

Актуальні питання про ламінування вій

Компоненти, що використовуються при ламінуванні вій – безпечні

Чи потрібна спеціальна підготовка перед сеансом ламінування?
Перед процедурою необхідно зняти контактні лінзи, якщо ви їх носите, тому краще прийти в салон в окулярах. Більш ніяких приготувань не потрібно.

Чи мають рідини для ламінування різкий запах?
Ні. Запах нейтральний або слабкий.

Чи подразнюють компоненти, що використовуються в ході сеансу шкіру повік або очей?
Ні, вони гіпоалергенні і не токсичні

Чи може процедура викликати алергічну реакцію?
Вкрай рідко. Якщо ви схильні до алергій, попередьте косметолога, і він зробить пробу заздалегідь, в ході підготовки до процедури

Наскільки безпечний процес ламінування вій?
Так. Всі компоненти безпечні і перевірені тисячами жінок по всьому світу. І хоча ви повинні тримати очі весь час заплющеними, навіть якщо крихітна крапля складу просочиться, це не матиме серйозних наслідків.

Чи не шкідлива процедура для моїх вій?
Ні. Процедура безпечна і для вій, і для шкіри повік. Ви можете помітити невелике почервоніння безпосередньо після процедури. Це наслідок незначного тиску від подушечки, ефект проходить через пару хвилин.

Чи можу я використовувати мою звичайну косметику?
Так, через добу після процедури можна використовувати туш, тіні або підводку.

«Дуже зручно з ними, вони виглядають абсолютно природно. Якщо нафарбувати тушшю, виглядають просто шикарно, як в рекламі !!! А найголовніше, їх можна терти, спати обличчям в подушку і нічого не станеться! »Миру (Відгук за результатами сеансу ламінування вій Rudko Artline, Київ)

Як проходить процедура ламінування вій

ламінування вій

Перед ламінуванням косметолог оцінює форму очей, густоту і довжину вій, і запропонує те, що вам найкраще підходить.

Ламінування здійснюється поетапно. Ви лежите з закритими очима, а фахівець-косметолог фіксує вії на спеціальній силіконовій формі. По черзі на вії наносяться компоненти, які надають їм спокусливого вигину.

Серед інших компонентів до складу входить фарбувальний пігмент, який робить  колір вій більш вираженим. Також використовується спеціальний лосьйон, який пом’якшує вії і надає їй потрібну форму. Поживний склад освіжає і пом’якшує вії. Кожен компонент наноситься і залишається на волосках близько 10 хвилин. Завершальним етапом наноситься кератин і вітаміни – це живлення і зволоження ваших вій.

Рекомендації по догляду

ламінування вій процес

Ефект від ламінування вій зберігається значно довше нарощування і термічної завивки, а вії не виглядають недоглянутими навіть через два місяці після процедури.

Після ламінування вій немає ніяких обмежень в догляді. За вашим бажанням можна користуватися косметикою, а також різними засобами для зростання і живлення вій. В перші 24 години після сеансу важливо уникати контакту з водою.

Ефект зберігається від чотирьох до восьми тижнів. Як правило, він помітний довше, ніж нарощування вій. Потім вії поступово розгинаються і на шостому тижні відтінок тьмяніє.

Вії при цьому не здаються недоглянутими, як це буває, коли поступово втрачаються накладні. Ви можете додатково наносити туш, яка збільшить обсяг і компенсує тьмяніючий ефект ламінування.

І головне – краса ваших вій після ламінування стабільна. Ви можете терти очі, вільно приймати душ, займатися спортом – що завгодно. Це ваші природні вії, які завжди були з вами, тому ви не можете випадково їх зіпсувати!

Ламінування вій в салоні RUDKO ArtLine

ламінування вій київ

З майстрами салону RUDKO ArtLine ви завжди впевнені в якості та безпеці ламінування вій.

Студія RUDKO ArtLine пропонує послугу ламінування вій засобами YUMI ™ Lashes з ефектами підйому, посилення яскравості і збільшення обсягу природних вій без застосування штучних волокон і клеїв. При цьому не використовується хімічна завивка, а ефект триває до 12 тижнів, що не може не радувати! Компоненти YUMI ™ Tint змінюють і роблять колір вій вугільно-чорним, ще більше підкреслюючи виразність очей.

Результат помітний відразу після процедури!

Тривалість процедури – півтори години.
Ефект зберігається до двох місяців

Попередній запис на процедуру по телефону:

+38 (073) 442-30 60

Наша адреса: Київ, вул. Академіка Вільямса, 15

 

Запис

    Бажаний спосіб зв'язку (обов'язкове поле)

    Примітки