Майстри центру RUDKO ArtLine: майстри татуажу, косметологи
 

Майстри центру RUDKO ArtLine

Вікторія Рудько 

Керівник Академії перманентного макіяжу Rudko ArtLine (Київ) Сертифікований тренер-викладач міжнародного рівня з перманентного макіяжу та технологій видалення татуажу лазером і ремувером, представник компанії Purebeau в Україні. Спікер численних профільних конференцій, воркшопів і конгресів.

 Інстаграм @tatuazh_viktoriya.rudko

Христина Рудько

Сертифікований майстер-викладач навчального центру RUDKO ARTLINE. Учасник міжнародних конгресів і конференцій – Переможець міжнародного креативного конкурсу в номінації «За тонкість і вишуканість ліній». Спеціаліст з видалення татуажу і татуювань (лазерні технології, ремувер). Майстер-колорист TM PUREBEAU

Інстаграм @kristina_rudko_

Юлія

Лікар-невропатолог, косметолог. Спеціаліст в області ін’єкційних методик. Знає все про секрети Anti age терапії і бютіфікаціі. Виконує процедури: ботулінотерапія, контурна пластика, плазмотерапія, біоревіталізація, мезотерапія, пілінги різної глибини впливу, займається ліполітичними програмами по обличчю і тілу, Radiesse (векторний ліфтинг гидроксиапатитом кальцію)

Ганна Рум’янцева

Косметолог-естетист. Спеціалізація – чистки, масажі обличчя, пілінги, доглядові процедури, ЕЛОС-епіляція.

Досвідчений лешмейкер і бровіст. Ефективно застосовує технологію ламінування вій YUMI Lashes. Допоможе вам змоделювати, оформити брови, щоб вони стали доглянутими і гармонійними.

  Інстаграм @rumyantseva_a

 Анастасія

Майстер татуажу, бровіст, лешмейкер