Татуаж губ Київ: фото до і після: Центр RUDKO ArtLine
 

Перманентний макіяж губ

 Татуаж губ в Києві

Татуаж губ – одна з найбільш популярних бьюті-процедур. З перманентом губ ви зможете надовго забути про губну помаду, що істотно заощадить ваш час і фінанси. Ваші губки будуть однаково привабливі і протягом дня, і під час прийняття їжі, і навіть після поцілунку. Так само це єдиний вихід для жінок з алергією на декоративну косметику.

За допомогою перманентного макіяжу губ можна усунути асиметрію губ, змінити їх колір, розмір і форму, чітко виділити контур, підкреслити природний колір або надати яскравості – за бажанням клієнта. При використанні новітніх технік можна створити візуальний ефект збільшення об’єму  губ. Процедура  також підкреслить природність губ, додасть їм більше виразності, можливо майже повністю змінити колір і форму губ. З медичної та естетичної точки зору важливою буде ця процедура при наявності посттравматичних рубців, пігментних плям, втраті природного кольору або при бажанні відретушувати область губ після операції з корректування”заячої губи”.

 • пастельні губи татуаж київ
 • натуральний перманент губ київ
 • ягідні пухкі губи татуаж фото київ
 • карамелеві губи татуаж київ загоєний фото
 • крамальные губы татуажкиев
 • ніжні губи татуаж загоєний київ
 • загоєний об'ємний татуаж губ фото київ
 • пухкі карамелеві губи татуаж загоєний фото київ

Татуаж губ – як проходить процедура

Тривалість процедури: від 1 до 2 годин. Проводиться під місцевою (аплікаційною) анестезією і абсолютно комфортна для клієнта. До  і після процедури за рекомендацією лікаря слід приймати протигерпетичні препарати. Після процедури, завдяки використанню малотравматичного обладнання, з’являється незначна кірочка на губах (невелике лущення), яка через кілька днів сходить. До повного загоєння (повного сходження кірочок) не можна відвідувати лазні, сауни або басейни. Так само не можна чесати НЕ загоєні губи, пити занадто гарячі або міцні напої, цілуватись. Після загоєння слід користуватися сонцезахисним кремом з SPF не нижче 30, це закріпить і збереже бажаний результат надовго.

[/vc_row]

ЧОМУ КЛІЄНТИ ДОВІРЯЮТЬ RUDKO ARTLINE:

Портфоліо з сотен робіт, що загоїлися!

Портфоліо з сотен робіт, що загоїлися!

Сертифіковані пігменти й обладнання з Германії

Сертифіковані пігменти й обладнання з Германії

Тисячі задоволених клієнтів

Тисячі задоволених клієнтів

Безліч вдячних відгуків

Безліч вдячних відгуків

Запис/Консультація

  Бажаний спосіб зв'язку (обов'язкове поле)

  Примітки

  Ми чекаємо Вас і готові приємно здивувати якістю!

  +38 (050) 425-02-72

  +38 (067) 127-70-70

  0 800 33 02 72 (Безкоштовно зі всіх номерів)