Перманентний макіяж - що це, можливості, протипоказання
 

Татуаж і його можливості

ЗМІСТ

 

Перманентний макіяж – що це таке

Всі люди, а жінки зокрема, в тій чи іншій мірі прагнуть до досконалості. Гарний одяг, здорове волосся і елегантні манери, безумовно, прикрашають будь-яку жінку. Також важливо підкреслити природну красу обличчя і приховати недоліки. Це можна зробити за допомогою декоративної косметики, однак така зміна буде короткостроковою. Permanent – в перекладі з англійської мови “стійкий”, “довготривалий”. Для клієнта, цей макіяж дає прекрасний свіжий вигляд в будь-який час доби з мінімальними витратами. Нічого не потече, не розмажеться, не треба постійно дивитися у дзеркало і поправляти макіяж! Економити час та завжди бути в кращому вигляді допоможе послуга перманентного макіяжу, виконана висококваліфікованим майстром.

Перманентний макіяж (татуаж) – процедура з довготривалим ефектом, заснована на методиці точкового введення спеціальними апаратами фарбувальних речовин (пігментів) в поверхневі шари шкіри. Вона допоможе підкреслити, змінити, скоригувати риси обличчя, усунути наявну асиметрію. Процедура безболісна і безкровна, не залишає шрамів і рубців навіть при повторному виконанні.

Перманентний макіяж буває двох видів: декоративний і природний. Природний ПМ тільки підкреслює риси обличчя, а декоративний включає в себе сміливі рішення з різною яскравістю тонів.

Що можна змінити за допомогою перманентного макіяжу

Прямим показанням для перманентного макіяжу брів є будь-які проблеми з ростом волосся в зоні брів, в тому числі алопеція. У деяких людей волоски ростуть не рівномірно, утворюючи неестетичні «порожні» зони. Такі ж проблеми бувають і після травматичних ситуацій, коли брову була розсічено. У деяких випадках волосинки не густі і цей дефект вимагає щоденного підфарбовування. Трапляється, що відтінок волосинок настільки світлий, що брів на обличчі практично не видно. Але ж правильні брови – це 80% краси та привабливості особи.

Крім усього іншого, мода на брови дуже мінлива. Якщо дівчина під впливом модних тенденцій колись давно вищипала брови до форми тонкої ниточки або зовсім регулярно збриває їх, щоб намалювати лінію брови олівцем, а тепер шкодує, але відростити потрібну форму брів їй ніяк не вдається, перманентний макіяж стане ідеальним рішенням.

Всі ці проблеми вирішуються вмілим майстром перманентного макіяжу за годину: створюється гармонійна форма брів, бажана густота, підбирається близький до натурального відтінку пігмент. І все – проблеми як не бувало! З  огляду на побажання клієнта обирається технологія нанесення пігменту – від пудроввої техніки до 3D. Вибір варіантів просто величезний!

 • татуаж брів київ до та після

При світлих, недостатньо густих або постійно випадаючих віях майстер порекомендує зробити «межвійовий» татуаж – створити тоненьку стрілку з невеликим розтушуванням або без неї. В результаті виходить ефект промальованого війового контуру, вії здаються густішими, а погляд – виразнішим. За допомогою різних видів «стрілок» можна також значно скорегувати форму і розріз очей, що візуально зробить очі більше, а погляд ефектніше.

Зручним буде таке рішення і для тих, хто носить окуляри або лінзи. По-перше, при носінні контактних лінз дуже важко підібрати косметику, яка не викликає алергічних реакцій, а після татуажу вона вже не знадобиться. По-друге, людям з ослабленим зором досить складно промальовувати чітку лінію стрілки і похід до майстра кардинально вирішить цю проблему. До речі, після процедури перманентного макіяжу ви частково або повністю перестанете користуватися декоративною косметикою, що дозволить запобігти потраплянню її частинок на шкіру і утворенню зморшок.

Після того, як Анджеліна Джолі ввела моду на пишні губи, приводів для комплексів у дівчат тільки додалося. Але це зовсім не означає, що потрібно терміново робити ін’єкції гіалуронової кислоти. Для тих, хто боїться уколів або поки до них не готовий, є ідеальне рішення – перманентний макіяж губ. Тобто, якщо ваші губи від природи не дуже виразні, їх форма не симетрична, а колір далекий від ідеалу – ви можете вирішити всі ці проблеми, що називається, одним махом.

 • пастельні губи татуаж київ
 • натуральний перманент губ київ
 • ягідні пухкі губи татуаж фото київ
 • карамелеві губи татуаж київ загоєний фото
 • крамальные губы татуажкиев
 • ніжні губи татуаж загоєний київ
 • загоєний об'ємний татуаж губ фото київ
 • пухкі карамелеві губи татуаж загоєний фото київ

Досвідчений майстер володіє декількома техніками нанесення пігменту і запропонує на вибір кілька варіантів татуажу. Одні техніки перманентного макіяжу дозволяють зробити губи візуально пишнішими, інші – посилити колір губ або створити соковитий відтінок. Ви зможете виглядати ідеально завжди – і за сніданком, і на пляжі, і на вечірці. А якщо захочеться змін – скористайтеся блиском або помадою для створення контрастного образу.

Інші можливості перманентного макіяжу

Брови, губи і повіки – найпопулярніші для процедури татуажу зони, але далеко не єдині. Не слід сприймати татуаж виключно як можливість стати яскравіше, у цієї процедури маса інших, невідомих багатьом можливостей. За допомогою перманентного макіяжу можна замаскувати невеликі шрами або глибокі сліди від акне на обличчі. Для тих, хто втомився боротися з не естетичними пігментними плямами (в тому числі і віковими), майстер запропонує закамуфлювати їх пігментом, ідеально підібраним до кольору шкіри. У багатьох ситуаціях це єдино можливий вихід.

За допомогою техніки перманентного макіяжу можна досить просто закамуфлювати темні кола під очима і нанести рум’яна. Застосовуючи техніку розтушовування і ювелірно змішуючи потрібні пігменти, майстер зможе позбавити вас від необхідності щоденного використання декоративної косметики.

антивозрастной татуаж всех зон до и после

Окремою ланкою слід виділити такий напрямок, як антивіковий перманентний макіяж. Це досить популярна процедура, яка включає комплекс косметологічних маніпуляцій, що поліпшують стан шкіри клієнтки, і спеціальний, гармонійний підбір тонів пігментів, що не підкреслить вікові зміни, а навпаки зроблять їх малопомітними.

Існує ще така послуга як трихопігментація. Вона рекомендована для відновлення контуру росту волосся при їх випадінні, а також у випадках, коли після пересадки волосся на деяких зонах воно не прижилося. Завдяки спеціальній техніці досвідчений майстер повністю імітує колір і напрям зростання «рідних» волосся.

Хотілося б розповісти і про можливість відновити за допомогою татуажу ареол грудей. Деякі клієнтки вдаються до даної процедури в надії підправити форму ареол після годування грудьми, інші – приховують рубці після оперативних втручань, але є й ті, хто не зовсім задоволений природним кольором або контуром ареол. Для всіх них коригування за допомогою техніки татуажу – ідеальне рішення проблеми.

Як бачите, можливості перманентного макіяжу безмежні. Навіть якщо у вас є косметичні проблеми, не описані в даній статті, зверніться до досвідченого майстра, і він обов’язково допоможе вам приховати недоліки.

Наостанок поспішаємо порекомендувати ретельно вибирати фахівця на основі відгуків про його роботу. Адже в справі перманентного макіяжу важливо не тільки правильно використовувати різні техніки, але і «відчувати колір».

Отже, перманентний макіяж допоможе:

 • Губи (виправити асиметрію, відновити колір, зробити візуально більш пухкими за допомогою техніки 3D)
 • Брови (повна реконструкція брів при частковій або повній алопеції, пудрова легка тінь)
 • Вії (зробити погляд більш виразним, заповнюється межреснічний простір)
 • Очі (ніжна стрілка з м’якою розтушовуванням, декоративні тіні)
 • Рубці (камуфляж рубців, яким більше року)
 • Опіки (камуфляж, підбираються пігменти під колір шкіри)
 • Часткове випадання волосся (імітація густоти волосся у чоловіків і жінок)
 • Корекція вікових змін (ефект ліфтингу)
 • Темні кола під очима (камуфлювання, підбираються пігменти для маскування цієї зони)
 • Груди (відновлення пігментації ареол грудей, повна реконструкція)

Є естетичні та медичні показання до проведення перманентного макіяжу. До естетичних можна віднести: корекцію і губ, брів і повік; відновлення пігментації   грудей. Медичні показання: алергія на декоративну косметику; вроджені дефекти тіла і особи (алопеція, “заяча губа”); травми обличчя та тіла.

Як заживає перманентний макіяж

Загоєння триває тиждень після процедури. В цей час утворюються скориночки, які майже непомітно відходять. Як бачите по фото, правильно виконана процедура не провокує набряки і почервоніння, загоєння проходить максимально комфортно. Повне загоєння після перманентного макіяжу відбувається протягом 28 днів – за цей час оновлюється верхній шар шкіри. Після цього обов’язково треба повторно прийти до майстра на консультацію для корекції.

пудровые брови заживление

Протипоказання до перманентного макіяжу

 • Захворювання шкіри: герпес, екзема, папілома, псоріаз, висипання, гіпертрофічні рубці.
 • Цукровий діабет на 3 стадії
 • Хіміотерапія і злоякісні новоутворення
 • епілепсія
 • Вагітність (1 триместр)
 • Період прийому антибіотиків або антикоагулянтів
 • астма
 • гепатит
 • ВІЛ
 • Період реабілітації після проведених операцій
 • 3 ступінь гіпертонії
 • хвороби крові

  Склад пігментів для перманентного макіяжу

Барвники Purebeau, які вводяться в верхні шари епідермісу, в основному складаються з сухого барвника, з додаванням основи – води, жиру, спирту і т.д. Вони не містять канцерогенних речовин, а також продуктів, що мають підвищену токсичність, і в мають допустимий рівень PH.

Варто звернути увагу, що барвники для татуювань мають більш грубу лужну або кислотну основу, яка протипоказана для нанесення, наприклад на слизову оболонку. Контактування з такими пігментами вкрай небезпечно!

пигмент для перманентного макияжа бровей - шоколадТакож, пігмент для перманенту стійкий до ультрафіолетових променів. Розпад барвника повинен бути рівномірним, і не лягати плямами на шкіру. Дія таких пігментів перевіряється емпіричним шляхом. Виробники обладнання та пігментів для татуажу постійно співпрацюють з дерматологами, що, в свою чергу, допомагає їм виробляти і випускати сучасні і безпечні апарати і матеріали. Обов’язково попереджайте майстра про свої захворювання, алергічні реакції, ліки, які ви на даний момент приймаєте.

Як зберегти перманентний макіяж надовго?

 

 1. Використовуйте сонцезахисні креми з високим фактором захисту SPF. Адже пігменти вигоряють на сонці.
 2. Уникайте впливу прямих сонячних променів – окуляри і капелюхи наші кращі друзі
 3. Відмовтеся від пілінгу / скрабу в області нанесення Вашого перманенту (брови / губи …) – особливо з агресивними компонентами
 4. Якщо вам потрібно підфарбувати волоски брів, намагайтеся наносити фарбу тільки на них, потрапляючи на шкіру фарба негативно впливає на пігмент.

Освітлення ПМ проходить дуже м’яко і плавно, і момент коли пора записатися на оновлення (так званий рефреш) Ви вирішите самі! Як правило як тільки починає бути потрібним  олівець або помада –  пора записуватися:)

Перманентний макіяж на 3-5 місяців

Багато клієнтів, надивившись “жахів татуажу” в інтернеті шалено бояться   синіх брів на довгі роки. Вони ретельно обирають майстра, але до кінця не можуть йому довіритися. Тепер ви можете приміряти свої “нові”, ідеальні брови або губи всього на пару місяців, і якщо вам сподобається, другу процедуру майстер виконає щільніше та протримається вона 1-1,5 року. Новітні розробки технології компанії PUREBEAU дозволили виконати цю процедуру для тих, хто хотів додати яскравості своїм бровам, скорегувати форму, але до сих пір сумнівається, чи сподобається результат.

Як підібрати колір брів

 • Наприклад шатенкам підійдуть – брови відтінку шоколаду
 • Брюнеткам – відтінок близький до чорного (чорний пігмент в перманентом макіяжі не використовується)
 • Русявим підходять відтінки попілнастого кольору
 • Дівчатам з рудим волоссям підійдуть каштанові відтінки
 • До сивого волосся підійде більш коричневий, спокійний колір брів.

Доведеться збривати брови?

Ні в якому разі брови збривати перед процедурою не потрібно! Майстер повинен бачити форму натуральної брови – адже ми ж хочемо підкоригувати її, а не створити лялькову! Навпаки, якщо ви вищипує брови, краще не робити цього пару днів до візиту, щоб майстер зміг правильно оцінити початкову ситуацію.

Чи не постраждають волосяні фолікули при перманентному макіяжі?

Правильно виконаний татуаж брів не може пошкодити волосяні цибулини. Пігмент вводиться в верхній шар дерми, а волоски ростуть набагато глибше, тому їх здоров’ю  нічого не загрожує. Навпаки, за допомогою перманентного татуажу клієнти нарешті відрощують раніше вищипані або збриті волоски.

Чи поміняють брови колір з часом?

Так, ПМ виконаний перманентними фарбами буде поступово світлішати, як би стиратися і через 1-1,5 року повністю зникне. Все залежить від того, як часто ви буваєте на сонці або вдаєтеся до процедури пілінгу. Але в будь-який момент можна зробити рефреш і освіжити (зробити яскравіше) колір.

Якщо ж ПМ виконується тату-пігментами, то великий ризик відходу кольору в синій, червоний або зелений відтінок, який доведеться тільки видаляти

Чи боляче робити перманентний макіяж брів?

Ні, процедура максимально комфортна для клієнта. Завдяки використанню потужної аплікаційної анестезії, клієнти буквально засипають на процедурі. Застосування знеболюючих уколів при сучасних техніках не потрібно.

Коли краще робити перманенту татуаж – взимку або влітку?

Перманентний татуаж – це всесезонна процедура. Технологія її проведення ніяк не залежить від пори року. А ось вимоги по догляду різняться в залежності від сезону.

когда делать татуаж летом или зимой

Якщо ви зробили татуаж влітку, то перший тиждень повинні уникати купання у відкритих водоймах, щоб не розмочити скоринки і не зіпсувати результат процедури. Ми рекомендуємо в цей період носити капелюх , захищаючи тим самим зону татуажу від сонячних променів. Ну і, якщо ви хочете відправитися у відпустку, то плануйте процедуру мінімум за тиждень до від’їзду.

Пам’ятайте, що татуаж потрібно оберігати від ультрафіолетових променів, так само як і всю шкіру обличчя. Тому використовуйте крем (зволожуючий, сонцезахисний або BB) з SPF не нижче 30.

Якщо ви зробили перманентний макіяж взимку, то перший тиждень скоротіть до мінімуму час перебування на холоді. При сильних морозах краще не виходити на вулицю взагалі, щоб шкіра відновилася “без екстриму”. Акуратно вдягайте шарфи і шапки – один незручний рух і скоринки можна пошкодити. Якщо ви хочете відправитися на відпочинок в гори або готуєтеся до важливого заходу, то плануйте процедуру мінімум за тиждень до дати Х.

На якість і стійкість також перманентного макіяжу впливають такі чинники: імунна реакція організму (чим вона сильніша, тим швидше пігмент виводиться зі шкіри); яскравість і насиченість кольору; тип і товщина шкіри.

Як виглядає процедура безпечного перманентного макіяжу

 1. Під час процедури витримуються всі санітарно-гігієнічні норми
 2. Використання одноразових голок та інших   матеріалів, що повністю виключає ризик зараження інфекційними захворюваннями
 3. Використання тільки перевірених, сертифікованих і безпечних для шкіри пігментів, які пройшли дерматологічне тестування і з часом зводяться природним способом
 4. Використання високоякісного безвібраційних обладнання, яке значно скорочує ризик травматизації шкіри.

При консультації перед процедурою перманентного макіяжу обов’язково поясніть майстру, що ви хочете отримати в результаті. Однак не рекомендуємо виходити за рамки, робити великі стрілки або сильно збільшувати губи. Мода і смаки мінливі, а перманент – немає. Краще витратити більше часу на консультацію, але після виглядати просто ідеально!

Запис/Консультація

  Бажаний спосіб зв'язку (обов'язкове поле)

  Примітки