Прибрати темні кола під очима татуажем - Центр RUDKO ArtLine
 

Перманентний татуаж темних кругів під очима

Часто жінки стикаються з проблемою темних кругів під очима. Це може бути пов’язано як з особливостями обмінних процесів в шкірі, так і з серйозними захворюваннями внутрішніх органів, наприклад, печінки. Однак в будь-якій ситуації жінка залишається жінкою і хоче бути красивою, тому в першу чергу важливо приховати негативні наслідки будь-якого походження, які так недоречно з’являються на обличчі.

татуаж темных кругов под глазами

татуаж кругов под глазами киев

Змінити зовнішній вигляд і освіжити обличчя, прибрати втому і омолодитися допоможе процедура татуажу периорбітальної області – камуфлювання темних кругів під очима. Здійснюється вона шляхом введення в верхній шар шкіри камуфляжного пігменту, підібраного з урахуванням колірного типу вашої шкіри. Процедура абсолютно комфортна для клієнта, а при використанні дерматологічно протестованих пігментів – абсолютно безпечна. Перманентний татуаж не вимагає ніякої спеціальної підготовки, а постпроцедурний догляд досить простий.

Роблячи цю процедуру у майстра без досвіду роботи, ви дуже ризикуєте. Непрофесіоналізм і використання дешевих пігментів може призвести до катастрофічних наслідків! Вибирайте майстра ретельно!!!

* Ціна процедури індивідуальна, формується після консультації з фахівцем і залежить від периметра оброблюваної зони.

 прайс21Х21

 

 

Запис на послугу татуажу / Задати питання

    Бажаний спосіб зв'язку (обов'язкове поле)

    Примітки