Тільки майстри знають, скільки гнівних дзвінків надходить від клієнтів в перші дні після процедури. Приводи для них найрізноманітніші, але 90% з них – від недостатньої інформованості клієнта про процес загоєння перманентного макіяжу. Ця стаття для наших улюблених клієнтів: не варто хвилюватися, в більшості випадків потрібно трохи почекати!
Одна з найпоширеніших скарг, що надходять від клієнток в перші дні. Справа в тому, що в перші дні після процедури ви бачите не тільки внесений в верхні шар ишкіри пігмент, але й його залишки на поверхні. Яскравість татуажу в перші дні також залежить від техніки його виконання і типу шкіри. До того ж, різні пігменти мають різний відсоток виходу – процент пігменту, який залишається після загоєння. Як правило, це 40-60%. Тобто, грубо кажучи, після загоєння пігмент втратить половину яскравості! Не поспішайте панікувати, дочекайтеся сходження кірочок і з 99% ймовірністю результат вас порадує.
Ця скарга, як правило, надходить на 3-5 день після завершення процедури. До цього моменту скоринки сходять (повністю або частково) і клієнти бачать блідий на їхню думку татуаж. “Пігмент зійшов з корочками повністю!”, “Нічого не залишилося!” – вигукують клієнти. Тут ми знову радимо почекати. Так, трапляються ситуації, коли пігмент не приживається через деякі особливості організму, але вони поодинокі. Насправді колір татуажу брів блідий тому, що верхній шар шкіри не зажив повністю, і ми бачимо частинки пігменту крізь білясту плівку молодої шкіри. Через 2 тижні колір стабілізується, потемніє і ви побачите остаточний результат. Якщо і він здасться не досить яскравим, ми додамо інтенсивності на другому етапі процедури (корекції). До речі, в процесі сходження кірочок відбувається і “візуальний обман” – на тлі насиченого, контрастного кольору скоринки, шкіра під нею здається дуже вже світлою!
Категорично заборонено використання декоративної косметики в зоні татуажу в перші тижні після процедури. Не підфарбовуйте місця, на яких скоринки зійшли частково або проміжки між ними. Так ви можете пошкодити тонку молоду шкіру, що негативно позначиться на результаті процедури татуажу. Так само, відірвавши скоринки, можете травмувати шкіру і залишити шрам на цьому місці. Дайте можливість шкірі пройти процес загоєння без вашого втручання!
І будь ласка, не здирати, чи не чешіть, не мочіть скоринки! Наберіться терпіння! Через пару днів закінчиться регенерація шкіри і корочка зійде сама! Якщо ж ви навмисно прискорите процес її сходження, це зробить татуаж нерівномірним, плямистим, і для виправлення цих дефектів може знадобитися додаткова корекція.
Такі реакції виникають у клієнтів з ряду причин. Це і вищезгаданий візуальний обман, коли на тлі темних кірочок, робота здається блідою і невиразною. І недовірливість багатьох клієнток, їх сприйнятливість до думки оточуючих.
Але в основі всіх цих реакцій лежить банальна поспіх! Перманентний макіяж – це не візаж! Потрібно обов’язково дочекатися ПОВНОГО загоєння шкіри. Цей період триває від 28 днів (для молодої шкіри) до 45 (для вікової). Тільки по закінченню цього часу ви побачите остаточний результат, звикнете до нього і зможете сформулювати об’єктивні вимоги на кшталт – додати яскравості, підкоригувати форму і т.п. Всі їх майстер обов’язково виконає на другому етапі процедури.
Вікторія Рудько, міжнародний тренер з перманентного макіяжу, провідний фахівець Академії Пьюбо (Україна)
Татуаж повік — це процедура перманентного макіяжу, під час якої під шкіру повік вводиться пігмент…
Пудровий татуаж брів – це сучасна техніка перманентного макіяжу, яка дозволяє створити ефект легкої розтушовки,…
Перманентний татуаж брів – це косметична процедура, яка дозволяє створити стійкий макіяж на тривалий термін.…
Сучасні технології дозволяють безболісно та ефективно позбутися небажаного татуювання брів. Одним з найпопулярніших методів є…
Татуаж губ: ідеальний спосіб камуфляжу шрамів у студії Rudko Artline Шрами на губах можуть виникати…
Як приховати "заячу губу" за допомогою татуажу: особливості та рекомендації Сучасна косметологія пропонує різноманітні рішення…