КУРСИ В АКАДЕМІЇ ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ RUDKO ARTLINE

Базовий курс для початківців «УНІВЕРСАЛ»

Нам потрібні були роки, щоб стати профі в перманенті, але вам ми допоможемо зробити це всього за тиждень! Не виходячи з дому, в зручний час ви освоїте топових б'юті професію. Це найбільш об'ємний, різноплановий і попродвінутий інтенсив з усіх існуючих. Ми гарантуємо, що цей курс - єдине, що вам потрібно для впевненого старту і швидкісного зростання в світі перманенту!

Консультація

Курс з видалення татуажу ремувером CRC

Ви щодня втрачаєте 50% клієнтів через те, що вони приходять на процедуру зі старим татуажем? Ви не наважуєтеся працювати з видаленням, а "чистих" осіб практично не залишилося? Думаєте, що видаляти татуаж - це складно і дорого? Ремувер CRC - ось рішення, яке ви чекали! Бюджетний старт, приголомшливий ефект, абсолютна безпека. Пройдіть онлайн курс сьогодні, почніть видаляти татуаж вже завтра!

Консультація

Кардинально новий практичний курс "пудровим БРОВИ"

Ніжні брови в техніках "пудрове напилення" і "омбре" (градієнт). Докладне навчання по Ескізуванню. Нюанси роботи з підбору форм і відтінків, вправи по техніці штриха, включаючи завдання на відпрацювання навичок. Виконання технік на латексі, відпрацювання отриманих знань на штучній шкірі. Покроковий демо-показ процедури у виконанні досвідченого майстра. Відпрацювання на моделях.

Консультація

Індивідуальний тренінг для майстрів по будь-якій техніці ПМ

Одноденний курс підвищення кваліфікації проводиться один на один з тренером. Ми адаптуємо ваше обладнання, виконуємо повний детальний розбір техніки. Приступаємо до будови ескізу за допомогою авторських схем і підходів, розбираємо способи корекції асиметрії. Відпрацьовуємо техніку на латексі, фіксуємо навик і переходимо до демонстрації і роботі на моделі.

Консультація