ОНЛАЙН КУРСИ

Базовий онлайн курс з перманентного макіяжу

Ми роками працювали, щоб стати профі в перманенті, але вам ми допоможемо зробити це всього за тиждень! Не виходячи з дому, в зручний час ви опануєте топову б'юті професію. Це самий об'ємний, різноплановий і попродвінутий інтенсив з усіх існуючих. Ми гарантуємо, що цей курс - це єдине, що вам потрібно для впевненого старту і швидкого зростання в світі перманенту!

800 € Купити

Онлайн курс видалення татуажу ремвером CRC

Ви щодня втрачаєте 50% клієнтів через те, що вони приходять на процедуру зі старим татуажем? Ви не наважуєтеся працювати з видаленням, а "чистих" облич практично не залишилося? Думаєте, що видаляти татуаж складно і дорого? Ремувер CRC - ось рішення, якого ви чекали! Бюджетний старт, приголомшливий ефект, абсолютна безпека. Пройдіть онлайн курс сьогодні, почніть видаляти татуаж вже завтра!

350 € Купити

Поглиблений онлайн курс "АКВАРЕЛЬНІ ГУБИ"

Ви ще не вмієте створювати натуральну акварель на губах? Ваші клієнти все частіше хочуть купити перманент губ, а ви не в темі? Розумієте, що брови зараз роблять все, а красиві губи - одиниці? Ловіть момент! Отримайте готовий алгоритм роботи на губах від досвідчених тренерів. У цьому курсі поєднується теорія, практика в відео форматі і секретні бонуси. Почніть свій шлях до шикарних робіт прямо зараз!

300 € Купити

Онлайн курс "ОКСАМИТОВА МЕЖВІЙКА"

Замислюєтеся про роботу на повіках, але страх сильніший за Вас? Наш онлайн-курс "ОКСАМИТОВА МІЖВІЙКА" включає: Три докладних відео уроки, дванадцять блоків найважливішої інформації, схеми, лайфхаки та секрети від міжнародних тренерів. Це найкоротший шлях до приголомшливих результатів!

250 € Купити

Онлайн курс "ТІЛЬКИ БРОВИ"

Немає сил гортати стрічку і дивитися на "повітряні" роботи колег, порівнювати і розчаровуватися в своїх? Хочете кайфувати від своїх результатів і бачити щире захоплення клієнтів? Мрієте про щільний запис на кілька місяців вперед? Знайомо? В курсі "ТІЛЬКИ БРОВИ" вас чекає 100% перезавантаження - від прокачування техніки до тонкощів просування в соціальних мережах - чотири демо-уроки і чотирнадцять блоків схем, лайфхаки та секрети ТОП майстрів. Зробіть крок від безпросвітної каші в голові до чіткої схеми розкішних робіт!

300 € Купити

Онлайн курс "ВІЗАЖІСТІКА В ТАТУАЖІ"

Ви вважаєте ескіз найскладнішою частиною процедури татуажу? Цей етап займає купу часу, а постійні сумніви діють на нерви? Пора в корені змінити ситуацію! Ми розробили онлайн програму, яка перетворить ескізування в улюблену справу і дасть в руки інструменти для безпомилкової роботи. Ніякої води, тільки концентрат 10-річного досвіду тренерів в одному курсі! Ескіз за 5 хвилин - це не міф, а реальність!

75 € Купити