ПОГЛИБЛЕНИЙ ОНЛАЙН КУРС "АКВАРЕЛЬНІ ГУБИ"

divider

Повний лікнеп по роботі на губах!

Купить
border
left_glitter right_glitter

Європейська міжнародна академія

divider

Ми провели сотні навчальних курсів як для абсолютних новачків так і для практикуючих майстрів. Ми знаємо, як доступно подати інформацію, швидко прищепити навички і надихнути на створення прекрасних робіт. Хочете створювати ідеальний перманентний макіяж губ? Тоді цей курс для вас!

Що ви отримаєте після курсу?

divider
ВІДГУКИ УЧЕНИЦЬ
ВИРІШУВАТИ СКЛАДНІ ЗАВДАННЯ
БУДУВАТИ ЕСКІЗ
ОПАНУЄТЕ СКЛАДНІ ТЕХНІКИ ТА ЇХ ПОЄДНАННЯ

Опануєте поширені техніки та навчитеся їх комбінувати

Натуральниа акварель на губах, гармонійні ескізи з ідеальними лініями, натуральні губи з контуром і без. Ви зумієте поєднувати всі існуючі техніки штриха, зможете витримувати вірний нахил маніпули і працювати без плям і стиків - все для того, щоб робити перманент, який захоплює!

top_glitter

Тренера Міжнародного рівня

divider

Хто навчає?

Тренера - майстри міжнародного рівня з величезним досвідом підготовки фахівців в ПМ, переможці багатьох чемпіонатів, учасники конференцій.

Вікторія Рудько - майстер ПМ зі стажем 17+, суддя міжнародних чемпіонатів, спікер численних профільних конференцій, воркшопів і конгресів, амбасадор німецького бренду PUREBEAU.

Христина Рудько - майстер-колорист TM PUREBEAU з досвідом 13+, переможець міжнародного креативного конкурсу в номінації «За тонкість і вишуканість ліній», спікер конференцій і НОН-стоп демонстрацій

Ви все ще вибираєте тренера? вибирайте кращих

ДОСЯГНЕННЯ

divider top_glitter bottom_glitter

INSTAGRAM

bottom_glitter top_glitter quote

Домогтися ідеального результату можна лише володіючи знаннями і навичками тих, хто вже досяг його

Купити

300€

quote