01 Лют Професія майстер татуажу або як змінити своє життя на краще
Можливо, це занадто пафосна назва, але я багато років спостерігаю за своїми учнями і, повірте, маю вагомі підстави стверджувати, що наша складна але захоплююча і цікава професія змінює долі!
Отже, почнемо, мабуть, з моєї історії. Колись давно, тепер здається, що в минулому житті, я була візажистом. Я створювала образи для зйомок, кліпів, готувала до важливих заходів дівчат і жінок. Це був динамічний і по-своєму цікавий час. Але я створювала красу, яку змивали через кілька годин. І через деякий час я втомилася. Тому пішла в перманент і кайфую донині. Зараз мої клієнти милуються моєї роботою не день, як раніше, а рік-два! Так, було багато праці і часто цілодобових зусиль. Але … кожен день нове, неповторне завдання, часом складність зашкалювала, та це особливий вид професійного кайфу. Потім був етап навчання та створення свого центру. Жодної нудної хвилини – гості з усіх куточків земної кулі, сотні історій і гігабайти подяк. Здавалося б пік, ан-ні! Зараз я виходжу на новий рівень, я рятую людей від комплексів, застосовуючи засоби перманенту для корекції дефектів зовнішності. І я впевнена, що далі буде, адже в цій професії немає меж можливостей і обмежень для зростання!
Висновок №1 Дівчатам, які прагнуть постійного руху і зростання, спілкування і безмежного креативу – показана професія майстра татуажу!
Часто до зміни професії нас підштовхують обставини. Серед моїх учениць багато дівчат, які пережили розлучення, що стало своєрідним ступором – що далі не відомо … Але потім йшли в нову професію (втрачати ж особливо нічого), захоплювалися, відкривали для себе нові горизонти і на даний момент забезпечують себе і дітей, деякі настільки надихнулися, що відкрили власні салони!
Трапляється, що в перманент йдуть ті, хто мріяв про б’юті-індустрію з дитинства, але жив чужою долею, виконуючи побажання батьків (династія медиків, адвокатів). Але нескінченно так тривати не могло, і наступав момент важливого рішення. І тільки той, хто пережив подібний стрибок, знає, який контраст – ковток повітря і крила за спиною – робота, від якої отримуєш задоволення.
Висновок №2. Очі бояться, руки – роблять!
А ще серед учениць були юристи, бухгалтери , яким від монотонності життя просто “зносило дах” і зважитися на ризиковий крок вони довго не могли, тому якийсь час поєднували дві кардинально різні професії. Останнім часом бум учениць-майстрів нігтьового сервісу і лешмейкерів. І тут та сама причина – професійне вигорання, монотонність, проблеми зі здоров’ям (астма, спровокована клеями і “нігтьовим пилом”) і ризик мінімальний, адже досвід роботи в сфері краси та база клієнтів, які з радістю приходять і на татуаж – вагомий бонус.
Я розумію, що певні страхи кардинальних змін переслідують нас все життя. Кинути все і почати з нуля – навіть звучить лякаюче. Але, стартувати в перманенті зараз дійсно не складно – ера інтернету (будь-яка інформація під рукою), майстер-класи на будь-який смак, вебінари та семінари – розвивайся, головне не лінуйся! І до речі, не обов’язково звільнятися з роботи і рубати з плеча. Багато учениці працюють паралельно – вечорами і у вихідні, а коли клієнтська база набереться, йшли з основної роботи. Це варіант для тих, хто сумнівається.
Як бачите, якщо вивчити питання і чужий досвід, страхи йдуть самі … Але якщо ви хочете змінити життя на краще, вихід із зони комфорту – обов’язкова умова!
А як ви прийшли в професію? Або чому замислюєтеся про це?
Вікторія Рудько, власник Центру перманентного макіяжу RUDKO Artline
No Comments